• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

hammer

ovi sa accuweather kazu da trenutno pada kisa na jahorini....da li mo¾e neko da demantuje....  :'(


alfa

To znaci...sto padne u noci  sa utorka na sredu je otprilike sve u sledecih 10-15 dana >:(

hammer

a znam, to je vreme sa vreme.yubc.net i sla¾em se, uglavnom su imali odliènu prognozu....

ma èekam sredu prepodne i onda pada odluka, da li se zaputiti pravcem Jahorine ili ne....

inque

http://www.snow-forecast.com/

upise se mail i dolaze obavijesti otprilike u 3 dana, meni je ukljuceno od prosle sezone i stvarno je respect.
Snowboarding makes me happy!

hammer


alfa

Quote from: hammer on 24 November, 2008, 21:17:56
a znam, to je vreme sa vreme.yubc.net i sla¾em se, uglavnom su imali odliènu prognozu....

ma èekam sredu prepodne i onda pada odluka, da li se zaputiti pravcem Jahorine ili ne....
PREDHODNIH GODINA SU ZNALI U SAT DA POGODE STO SE PADAVINA TICE,NE ZNAM KAKO I KO IM SREDJUJE PODATKE ALI NJIHOVI METEREOLOZI NE VUKU ZICE ;D ;D ;D

hammer

Quote from: alfa on 24 November, 2008, 21:26:19
Quote from: hammer on 24 November, 2008, 21:17:56
a znam, to je vreme sa vreme.yubc.net i sla¾em se, uglavnom su imali odliènu prognozu....

ma èekam sredu prepodne i onda pada odluka, da li se zaputiti pravcem Jahorine ili ne....
PREDHODNIH GODINA SU ZNALI U SAT DA POGODE STO SE PADAVINA TICE,NE ZNAM KAKO I KO IM SREDJUJE PODATKE ALI NJIHOVI METEREOLOZI NE VUKU ZICE ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D i opet se vracamo na temu svedjanki  (:smijeh:

alfa

ne,ne i ne....ovde samo o vremenu,dobrim sajtovima o vremenu i sl.
a svedjanke smo prebacili u kafanu ;D ;D ;D

SVOXY

gde si sada suma,keru kada pada pola metra ucutao si se  ,,,,neces da mi verujes , ni meni ni mojim vracevima. Sutra idem da ti posetim kuma da se snabdemo za jahorinu ,mislim da ce ti se svideti prognoza  puf:) puf:) puf:) :bravo::( :bravo::( (:smijeh: ludzatobom:((
FLOWBOARD

SVOXY

// E matori, ja sam se predomislio necu da idem sa ciganima na Jahorinu .Umesto mene ide tvoj najdrazi kum cr:) cr:) cr:)   vidi sto mu je narasla kosa od jahorinskihTRAVA 3:(
FLOWBOARD

supra

PADA LI?? (:smijeh:

EDIT: IZVINJAVAM SE ZA OFFTOPIC ALI STVARNO NISAM MOGAO DA SE SUZDR®IM

hammer

ima  li ko da potvrdi, pada kisa na Jaorini  :'(

zidoo

web cam ubija svaku nadu u meni  :'( :'(