• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MSD JAHORINA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 06 October, 2010, 11:40:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DJ AmmAre0n

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 11 October, 2010, 00:39:18
Ima li koga da sljustimo nesto!?!?
joj legli bi mi sad oni ustipci s heljdom i romanijskim kajmakom :) neki dan sam u VUCKU jeo to i bas mi je ukusno :)
http://www.gss-sarajevo.com/

Big_DANE

Quote from: DJ AmmAre0n on 11 October, 2010, 00:48:20
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 11 October, 2010, 00:39:18
Ima li koga da sljustimo nesto!?!?
joj legli bi mi sad oni ustipci s heljdom i romanijskim kajmakom :) neki dan sam u VUCKU jeo to i bas mi je ukusno :)

mmmmmmmmmmmmmm................  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DJ AmmAre0n

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 11 October, 2010, 01:04:10
Quote from: DJ AmmAre0n on 11 October, 2010, 00:48:20
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 11 October, 2010, 00:39:18
Ima li koga da sljustimo nesto!?!?
joj legli bi mi sad oni ustipci s heljdom i romanijskim kajmakom :) neki dan sam u VUCKU jeo to i bas mi je ukusno :)

mmmmmmmmmmmmmm................  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
al nista bolje nego jahorinska corba od vrganja :)  :bravo::( :bravo::(
http://www.gss-sarajevo.com/

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ejj ja nisam nazdravio za 3000 :S sorry :D al evo sa malim zakasnjenjem  ZIVJELI

(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

mijat


skiDeki

Dobro jutro, tuj sam :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dobro jutro. evo i mene  da popijemo nesto za pocetak nove nedelje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

DAJTE NESTO ZA POCETAK NEDELJE DA NAS LAKSE KRENE  puf:)

Big_DANE


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

:) ponedjeljak dan za ZEMLJU...hahahaha

nova skakaonica veca nego na Planici  :o :o
http://www.sarajevo-x.com/sport/skijanje/clanak/101011005

Big_DANE

Ne znam da li ste obavesteni.... :)   Treci na SVETU!!!  CESTITAMO!!! ZA RAZLIKU OD ONIH BALERINA (citaj fuzbalera ) KOJI DOBIJAJU SAV NAS NOVAC ZA ZAJEBANCIJU!!! 
BRAVO MOMCI!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(



p.s. Nikola Grbic proglasen za najboljeg tehnicara na svetu ....a takodje se Nikolica oprasta od reprezentacije u 37 godini ! :)  Zahvalnost!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

mijat


Bojan NS


Big_DANE

Quote from: mijat on 11 October, 2010, 12:09:20
dane, èa¹ice od leda su u pitanju ili ne¹to drugo?

Da da da.... casice od leda!! :)

DarkoN

dane moze i meni jedna ova ledena casica, a moze i dvije, necu se ja naljutiti. ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...