• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MSD JAHORINA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 06 October, 2010, 11:40:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

vozdrica...znam ali ako kod prodavca nadju € kazna mu je od 500-15.000 pa sad hmmm na njemu je hocel primit ili ne, ima inspekcija i ta sranja pogotovo sad poslije izbora...potrosili su pare i pare na reklame i ostale gluposti i sad vracaju na sve moguce nacine, ali mislim da na Jahorini nece bit problema oko EURA s tim da je sad € (1€ - 1.93KM)  >:(

ali nema veze ima kod mene EURA-MARAKA pa ko bude dolazio mozemo se dogovorit  :bravo::( sipaj MSD a ostali izjasnite se

skiDeki

Ja cu pivo (:smijeh:

Pare su pare, tako da mi je svejedno, ali uglavnom razmenim u marke da ne mozgam puno kad mi naplacuju (da me ne zavrnu)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Evo jedne slike od pre neki dan, Mijate sta kazes???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


brera

Dosta mi je posla za danas, odoh kuæi. Æao. ;D

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

dobro vece prazna kafana veceras

DarkoN

nema boki nikoga. ja cu da popijem pivce za zivce prije spavanja. hoces li ti nesto?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 10 October, 2010, 23:04:11
nema boki nikoga. ja cu da popijem pivce za zivce prije spavanja. hoces li ti nesto?

daj kiselu sinoc je bilo burno vece uz tamburase

DJ AmmAre0n

kakvo sad spavanje pa ljudi tek je pola 12 :) ajmo malo da tamburamo  :bravo::(
http://www.gss-sarajevo.com/

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

BEMTI SUNCE DEKI!!!!!  STA JE OVO MONTAZA!?! :P  COVECEEEEEEE!!!! NISAM U ZIVOTU VIDEO TOLIKU RIBETINU!!!  :o :o :o  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Ima li koga da sljustimo nesto!?!?