• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

01xxx01


brera

Asociacija(sasvim sluèajna) na èlanove OC, njihove ideje te sprovoðenje istih u rad, ¾ivot:

NUJNO  MEDICINSKO OBVESTILO!!!!

NIKOLI,  NIKOLI, ZARES NIKOLI SE NE ZADR®UJ, KO JE TREBA  PRDNITI.


V NASPROTNEM PRIMERU ZADR®ANI PRDEC POTUJE  NAVZGOR PO TVOJEM TELESU, VSE DO MO®GANOV
IN TAKO DOBI©  USRANE IDEJE.

PS: Namjerno nisam prevodio, nadam se da æete svi razumjet.(Osim ovih iz OC).

leone

,,,kako se zove sestra od ©EHERZADE..............
....©EHERSPRIDA..........

brera


otrov

share it with friend or two

mijat

Ulazi otac u sobu svoje kæeri. Kæer nije u sobi, ali na njenom krevetu je pismo. Padaju mu na pamet najgore stvari. Drhtavim rukama otvara
pismo i cita:

  "Dragi tata, zao mi je sto ti moram ovako reci da sam vas napustila i otisla sa svojim novim deckom. Napokon sam nasla istinsku ljubav! Ah, kada bi ga samo mogao vidjeti! Tako mu je slatka tetovaza i nausnice u nosu, i izgleda tako neustrasivo na svome velikom i brzom motoru! Ali nije samo to..... Napokon sam trudna! Abdul kaze da cemo biti jako sretni u njegovoj kamenoj kucici usred sume i zeli da imamo puno djece. To je naravno i moj san! Otkrila sam takodje da marihuana nije stetna. Zato smo odlucili da je sami uzgajamo za nas i nase prijatelje u slucaju da ostanemo bez kokaina i ekstazija. U medjuvremenu se nadam da ce znanost ubrzo otkriti ljijek za sidu tako da se Abdul moze izlijeciti. Zasluzio je! Dragi tatice, ne zelim da budes zabrinut zbog mene. Imam vec 15 godina i znam vodit racuna o sebi. Na kraju krajeva, Abdul je tako snazan i mudar jer ima 47 godina zivotnog iskustva. Vodi me kroz zivot i daje mi najbolje moguce savjete kad god trebam nesto odluciti, kao na primjer kad sam odlucila preci na islam. Nadam se da cu uskoro doci da te posjetim, tako da ces imati priliku upoznati svoje unuke!!

Tvoja najdraza kcer

  P.S. Ma salim se!!! Skuliraj se!!! Kod Marije sam. Samo sam ti htjela pokazati da postoje puno gore stvari u zivotu nego sto su ocjene na kraju prvog tromjesjecja koje ces naci na vitrini.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

- Osam je nekad bio normalan broj, a sada slu¾i za prevoz.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

KOLE81


01xxx01

Quote from: davor77 on 16 January, 2011, 20:44:26
Boris

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  za dlaku sam ti poslala poruku, aaaaaaaaaaaaaaaaaa!


01xxx01

Quote from: DarkoN on 17 January, 2011, 09:36:33
- Osam je nekad bio normalan broj, a sada slu¾i za prevoz.

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Doso lovac kuci, al usput kupi zeca u mesari... kaze mu zena
-halo ba cuj ulovio zeca bez koze ... sta ima
-ja u zbun kad zeko odradjuje zecicu i kazem mu ja: zeko idemo nemoras se ni oblaciti

01xxx01


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

jaooooooo, koja pogresna poruka!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: