• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: kakav je ovo VIC  3:( svaka ti dala gospodine Brera  :bravo::(

01xxx01

Umro Pera, doðe mu ¾ena kod sanduka i reèe:
- "Dabogda se okrenuo onoliko puta koliko si me varao." Poslje nekog vremena umre i ¾ena, ode i ona u raj i pita Boga:
- "Jel' znate gde je moj mu¾ Pera?"
A Bog æe na to:
- "Pera ventilator?

01xxx01

utjerivac dugova Hypo Banke  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

looka


01xxx01


zeyneel



brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


01xxx01


01xxx01

Crnogorka ka¾e: - "Tri mjeseca smo u braku, a nije me ni taknuo. Ja se trudim, oblacim cipkasto rublje i sta sve ne, a on...nista."
Pita sada sudac Crnogorca sto on ima reci u vezi toga.

- "Casni sude, nijesam znao da je tako hitno . . ."

01xxx01

Otisao Crnogorac u islamsko-fundamentalisticku zemlju. Prilikom setnje gradom uvati za dupe neku zabradenu zenu i spapunja ga policija za ocuvanje moralnih i vjerskih vrijednosti. Dovedu ga kod kalifa i on kad je cuo sta je uradio rece: 'Dovedite Jusufa, njega Jusuf da kara do zore!' Crnogorac krenu kukati, te kako cu zeni i familiji na oci, bolje me ubijte ovo-ono, kad u tom uvodi policija drugog tipa.
'Sta je taj uradio?' upita kalif. 'Krao nesto na pijaci.' odgovorise ovi. 'dobro, Jusufe njemu odsjeci ruke.' rece kalif.
Stavi Jusuf njih dvojicu pod misku i taman da krene, kad dovode treceg.
'Sta je sa ovim?' upita kalif. 'Psovao alaha i pravio sranje u dzamiji.'
' E, njemu odsjeci i ruke i noge.'
Stavi Jusuf i njega pod misku, kad dovedose cetvrtog. 'Sta je taj uradio?'
'Pobio i ljude i djecu.' ' E njemu odrezi i ruke i glavu' rece kalif.
Stavi njih Jusuf sve pod ruku i krenu, kad ce Crnogorac:

'Jusufe, jesi jado zapamtio koga treba da jebes?'

01xxx01

i evo pojavili se novi slatkisi na trzistu!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)