• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

mijat


mijat

Dvije casne sestre napustise samostan i krenuse prodavati kekse.

Jedna od njih bijase poznata kao sestra Matematika (SM) a druga kao sestra Logika (SL).

Noc je pocela padati i one su bile jos uvijek daleko od svog samostana...

SL: “Jesi li primijetila da nas posljednjih pola sata jedan muskarac prati ?”

SM: “Da, pitam se sta hoce.”

SL: “To je logicno. Hoce nas silovati.”

SM: “Oh ne! Dostici ce nas najkasnije za 15 minuta. Sta bi mogle uciniti?”

SL: “Jedina logicna reakcija je da koracamo brze.”

Casne sestre ubrzase korak.

SM: “Ne pomaze.”

SL: “Naravno da ne pomaze. Muskarac je ucinio ono sto je najocitije da bi mogao uciniti. I on je poceo koracati brze.“

SM: “Dakle, sta bi mogle uciniti? Stici ce nas za jednu minutu.”

SL: “Jedina logicna reakcija je da se podijelimo. Ti podi onim putem, a ja cu ovim. On ne moze obe slijediti.”

Muskarac se odluci za sestru Logiku.

Sestra Matematika domogne se samostana i uznemiri se jer sestra Logika nikako da pristigne.

Konacno stigne i sestra Logika.

SM: “Sestro Logika, hvala Bogu da si stigla! Pricaj nam sta se desilo.”

SL: “Jedina logicna stvar koja se mogla desiti. Muskarac nas nije mogao obje slijediti, tako se odlucio da slijedi mene.”

SM: “I sta  se desilo? Molim te kazi nam.”

SL: “Jedina logicna stvar koja se mogla desiti. Pocela sam tako brzo trcati koliko god sam mogla.”

SM: “I onda?”

SL: “Jedina logicna stvar koja se mogla desiti. I muskarac je poceo toliko brzo trcati koliko god je mogao.”

SM: “I onda?”

SL: “Jedina logicna stvar koja se mogla desiti. Stigao me je.”

SM: “Oh ne! I sta si onda uradila?”

SL: “Jedinu logicnu stvar koju sam mogla. Zadigla sam mantiju.”

SM: “Oh sestro! I sta je uradio muskarac?”

SL: “Jedinu logicnu stvar koju je mogao. Spustio je hlace.”

SM: “Oh ne! I sta se onda desilo?”

SL : “Zar to nije logicno sestro? Jedna casna sestra sa zadignutom mantijom moze puno brze trcati nego jedan muskarac sa spustenim hlacama ...“


A vi ste mislili da ce to biti jedna prljava prica ...  (:smijeh:





BOJAN-BG



DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

01xxx01

Najnovija psovka u nasem jeziku (korijene vuce s Facebook-a): "Lajkam ti mater"!

01xxx01


01xxx01


01xxx01

Nestalo u sumi gajba votke, i sad se sve zivotinje ushodale, trazi medvjed, zec, vuk...svi zivi - di je votka nestala.
A u isto vrijeme na obali, sjede dva pingvina, nacugani eksaju votku i pjevaju....
"Neke ptice nikad ne poleteeeeee.....".

01xxx01


01xxx01

Sledeæi tekst je transkript stvarne radio konverzacije koja se dogodila u oktobru 1945. izmeðu broda SAD mornarice (koji se nalazio pored engleske obale) i britanskih vlasti. Transkript je objavilo britansko Ministarstvo odbrane 10.10.1995.g. Komentar nije potreban.

ENGLEZI: Molim vas skrenite svoj kurs 15 stepeni ju¾no da bi izbegli sudar....

AMERI: Savetujemo vam da vi skrenete svoj kurs za 15 stepeni severno da bi izbegli sudar.

ENGLEZI: Negativno. Vi æete morati skrenuti svoj kurs za 15 stepeni ju¾no da izbegnete sudar.

AMERI: Ovde kapetan US Navy broda. Ponovo vam ka¾em, skrenite SVOJ kurs.

ENGLEZI: Negativno. Ponovo ka¾em, moraæete skrenuti svoj kurs.

AMERI: OVO JE NOSAÈ AVIONA USS LINCOLN, DRUGI NAJVEÆI BROD U ATLANTSKOJ FLOTI SJEDINJENIH AMERIÈKIH DR®AVA. SA NAMA SU TRI RAZARAÈA, TRI KRSTARICE, I BROJNI OSTALI POMOÆNI BRODOVI. ZAHTEVAM DA VI SKRENETE SVOJ KURS 15 STEPENI SEVERNO. TO ZNAÈI 15 STEPENI SEVERNO, ILI ÈEMO PREDUZETI KONTRA-MERE DA BI OSTVARILI SIGURNOST OVOG BRODA.

ENGLEZI: Jebite se. Mi smo svetionik.

01xxx01

Kako se zove Pokemon bez cure ?

- DRKACHU

brera

Ide zima, koledarski.
Vitamin Ce u prehrani:
prasenCe,
pivCe
vinCe
sarmiCe
kobasiCe ..