• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

ulazi melisa u zlataru i kaze:

- dajte mi jedan lonchic!

prodavac u cudu odgovara:

- kakav lonchic?

- pa zlootni!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

looka


01xxx01


01xxx01


01xxx01


leone

..KAD SE ®ENE I MU©KI ZASRAME,......
..®ENE 4 A MU©KI 2 PUTA.
..®ENE.....
1.-KAD SE POSEKSAJU PRVI PUT S MU®EM
2.-KAD SE POSEXAJU PRVI PUT S LJUBAVNIKOM
3.-KAD UZMU PRVI PUT PARE ZA SEX
4.-KADA PRVI PUT PLATE SEX

--MU©KI
KAD IM SE PRVI PUT NE DIGNE DRUGI PUT,A DRUGI KAD IM SE NE DIGNE PRVI PUT....


Peglas

Quote from: harison on 15 December, 2010, 02:25:12
edan za laku noc

ode Fata kod zubara i hoce najbolju protezu
Zubar joj kaze imamo metalnu ali ima jedna mana!
Zubar: ne smijete biti van kada grmi..a ako se nadjete u toj situaciji iskopajte rupu i zabite glavu u zemlju
Fata: nije to nista stavite mi je!
Kad sutra Fata stavi protezu, ode u vrt da sadi krompir i odjednom iz vedra neba poce grmiti..
brzo ce Fata zabije glavu u zemlju..kad vidi mujo naguzila se fata... straznjica joj se otkrila dotrci (pocne da radi ono)

Kad cujes Fatu dere iz rupe:
UDRI GROMEEE AL NE© DO ZUBAAAA
(:smijeh: Dobaaaar!
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

01xxx01

znas onaj pogled?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: JA NE ZNAM!!!

01xxx01


01xxx01

Covjek se vraca kuci sa poslovnog puta dan ranije. Prosla je ponoc.

Vracajuci se kuci pita taksistU da li bi mu htio biti svjedok, posto misli da ga zena vara, na sto ovaj pristane ako mu plati $100.

Dosavsi kuci, obojica se tiho usunjaju u spavacu sobu.

Muz upali svjetlo, baci deku s kreveta i ugleda zenu s ljubavnikom.

Ljut uzme pistolj i prisloni ga ljubavniku na glavu.

Zena povice : Ne pucaj, lagala sam ti da sam naslijedila novac.

ON je platio Corvettu koju sam ti dala,

ON je platio jahtu,

ON ti je platio godisnje karte za utakmice,

ON je platio kucu na jezeru.. cak placa mjesecne rezije.

Negodujuci, muz spusti pistolj, pogleda taksistu i pita: "Sto bi ti ucinio ?"

Taksist odgovori: "Pokrio bih ga dekom da se ne prehladi"

01xxx01

Mujo i Fata bude se usred olujne noci, tri je ujutro.

Netko lupa na njihova vrata.

Mujo otvara vrata, pred njim stoji pijanac, pijan ko zemlja, jedva stoji na nogama.

Pijanac moli Muju da izadje i malo ga pogura.

- "Nema teorije, tri je ujutro, covjece!", i zalupi mu vrata pred nosom.

- "Ko je bio?", pita Fata.

- "Ma neki pijani, trazi da ga poguram", odgovori Mujo.

- "Jesi li mu pomogo?", pita Fata.

- "Nisam lud, tri je ujutro i vani lije k'o iz kabla!"

- "Sram te bilo, a sjecas li se, kad smo se prije dva mjeseca vracali od Sulje, kad ti je auto crko po onoj kisurini? Da se dvojica nisu zaustavila da te poguraju, nikad se nebi odande izvukli."

Mujo se postidi, na kraju se obuce, otvori vrata i izadje na kisu i prodere se u mrak:

- "Halo, jesi li jos tu?"

- "Jesam", dere se pijanac.

- "Treba li te jos pogurati?" pita Mujo u mrak.

- "Treba, hvala!" kaze pijanac.

- "A gdje si?" pita Mujo.

- "Evo me na ljuljacki."

01xxx01

Musko-zenska verzija


Na poslu razgovaraju uz kafu dve koleginice:

- Kakav sex si imala juce?

- Katastrofa... muz je dosao sa posla, u 3 minuta je pojeo rucak, posle toga 4 minuta sexa a posle dva minuta je zaspao. A kod tebe?

- Kod mene fantazija. Muz dosao kuci, poveo me na preukusnu romanticnu veceru, posle smo se setajuci sat vremena vracali kuci, posle svece  i sat  vremena extra predigre, posle sat fantasticnog sexa a na kraju zamisli da smo sat vremena razgovarali. Jednom recju, bajka!


U to isto vreme razgovaraju dvoje kolega:

- Kakav sex si imao juce?

- Super! Dolazim kuci, rucak na stolu; pojeo sam, iseksao sam se i zaspao. A kod tebe?

- Kod mene katastrofa. Dolazim kuci kad ono nema struje jer sam zaboravio da platim racun za struju. Zato sam moju izveo negde na veceru. Klopa bez veze a  bilo je tako skupo da nisam imao novca da se vratimo taksijem pa sam morao da idem kuci peske!

Dolazimo kuci gde, naravno, nema struje pa sam opet morao da upalim te  proklete svece! Bio sam tako besan da mi je trebao sat vremena dok mi se digao a posle nisam mogao sat vremena da svrsim a na to sve skupa sam tako popizdio, da jos sat vremena nisam mogao da zaspim!

Big_DANE

Quote from: 01xxx01 on 17 December, 2010, 11:31:25
Musko-zenska verzija


Na poslu razgovaraju uz kafu dve koleginice:

- Kakav sex si imala juce?

- Katastrofa... muz je dosao sa posla, u 3 minuta je pojeo rucak, posle toga 4 minuta sexa a posle dva minuta je zaspao. A kod tebe?

- Kod mene fantazija. Muz dosao kuci, poveo me na preukusnu romanticnu veceru, posle smo se setajuci sat vremena vracali kuci, posle svece  i sat  vremena extra predigre, posle sat fantasticnog sexa a na kraju zamisli da smo sat vremena razgovarali. Jednom recju, bajka!


U to isto vreme razgovaraju dvoje kolega:

- Kakav sex si imao juce?

- Super! Dolazim kuci, rucak na stolu; pojeo sam, iseksao sam se i zaspao. A kod tebe?

- Kod mene katastrofa. Dolazim kuci kad ono nema struje jer sam zaboravio da platim racun za struju. Zato sam moju izveo negde na veceru. Klopa bez veze a  bilo je tako skupo da nisam imao novca da se vratimo taksijem pa sam morao da idem kuci peske!

Dolazimo kuci gde, naravno, nema struje pa sam opet morao da upalim te  proklete svece! Bio sam tako besan da mi je trebao sat vremena dok mi se digao a posle nisam mogao sat vremena da svrsim a na to sve skupa sam tako popizdio, da jos sat vremena nisam mogao da zaspim!



(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: