• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

01xxx01

Chuck Norris se ukazao Gospi u Meðugorju!

Jak, jaèi, Chuck Norris!

Samo Chuck Norris moze naci posao u BiH!

Chuck Noris je uspio dat gol kroz noge golmanu u vaterpolu!

Cak Noris sex ne smatra sexom ako zena prezivi!

Samo Chuck Norris moze natjerati Seselja da kaze R!

otrov

nije Chuck Norris nego Chuck Nariss .. seljanko iz bonovica :)
share it with friend or two

DarkoN

Quote from: davor77 on 08 December, 2010, 18:06:08
nije Chuck Norris nego Chuck Nariss .. seljanko iz bonovica :)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

dOvore, nemoj da ti seljanka... pero, znas ti dobro sta ja mislim!  8)

DarkoN

ROMEO:
- "Ja bih da ti malcice smaknem tanga gacice, da ti desnom rukom mrsim stidne dlacice"
JULIJA:
- "Tvojih pustih obecanja ja sam sita, dabogda ti uvenula kita!!"
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


Big_DANE

Quote from: 01xxx01 on 08 December, 2010, 19:35:58
dOvore, nemoj da ti seljanka... pero, znas ti dobro sta ja mislim!  8)

DoooVore .... hahaha... evo ga cuveni klip .....>>>> http://www.youtube.com/watch?v=8bO2gn7rQjY

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


01xxx01


01xxx01

Ide magarac dzunglom, skace, divlja kad ispred njega iskoci lav!

Lav: jel znas ti da se ne smijes tako ponasati ovdje, ja sam kralj zivotinja i postavio sam ovdje neki red koji se mora postovati!

Magarac: jel? a ko je tebe postavio za kralja zivotinja?

Lav: sve ostale zivotinje, jer mogu najduze da jebem!

Magarac: ja mogu duze. da se kladimo?

Konta lav sta ce, gleda magarca i pristane na okladu!

Prvi lav ufati magarca i pocne sa radnjom, 15min, 30min, magarac trpi ne progovara, 45min, 1h i lav svrsi!

Dosao red na magarca i ufati on lava i poce radnju! 15min lav trpi, 30min lav trpi, 45min lav trpi i vec konta vidi ove budale, bas ce me sjebati, procuce se bruka, i sta ce, konta i sjeti se sta njemu najvise odgovara kad je sa lavicom i skonta da voli kad lavica stenje i poce lav da stenje ..

Magarac nastavi sa radnjom, 1h magarac i dalje ne popusta, lav se sjebo konta sta ce, i na um pade mu da voli kad ga lavica ceska po jajima dok to radi i on poce magarca da ceska. Navalio magarac ne popusta, lav stenje, ceska ga po jajima. Poslednje cega se lav seti da ne moze da izdrzi kada lavica pocne da mesa. Zavrti lav guzicom najzesce sto je mogao i u po frke magarac ufati lava za grivu, povuce ga prema sebi i kaze:

"Lave ti nisi kralj, ti si car!!!"

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

mijat