• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hhaha evo sta sam nafatao na vratima u zgradi  ole malo su gluhi pa poruka za goste

01xxx01


01xxx01

Chuck Norris se prije prezivao Narris a onda je postao popularan u Banovicima.......

01xxx01

-Sta je"vegetarijanac"?
-Stara indijanska rijec za "los lovac"!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


mijat


Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

01xxx01


mijat

Drugovi i drugarice, samo provjeravam, kako ste proveli vikend. A krivi ste sami, da danas i sutra radite! Da ste oèuvali bratstvo i jedinstvo, kako sam vas uèio, imali bi ste spojen vikend i danas i sutra bi bili lepo kod kuæe ili na odmoru i slavili 29-ti novembar Dan Republike! A ovako .......... radite

                                                                                                                                                    TITO 

rodney

Zec i magarac hoce da se jebu.
- "Ali ko ce koga prvi", pita magarac.
Kaze zeko:
- "Jacu tebe prvi", i tako zeko odradi posao.
Kad je poceo magarac zeku zeko se trze skoci i rece:
- "Stani, nema nogom..."

rodney

Doso zeko u javnu kucu da mrdne nesto. Udje on u jednu sobu kad tamo kobra i ona ga odmah proguta. Posle se zapita:
- "Dal' je ovo moj rucak ili musterija. Ako je musterija gazdarica ce me ubiti", i ona ga ispljune nazad, a zec ce na to:
- "Ee, kad mi ga drugi put budes pusila zini malo manje."

rodney


- Koja rijeè u bosanskom jeziku ima dva slova N u sebi?
- SLANNA.

rodney


- Kako bosanci vjezbaju matematiku?
- Saberu se pred kafanom, uðu unutra i svi se oduzmu.