• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

- Kako Zemunac peva Cecin "Beograd"?
- Znaaaam za jedan grad, pored je Beograd!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 13 November, 2010, 17:29:32
- Kako Zemunac peva Cecin "Beograd"?
- Znaaaam za jedan grad, pored je Beograd!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Kapitalizam napada shumu i zhivotinje idu u zavod za patente da zashtite ono po chemu su posebni.
Tek lgu, nosorog, izlazi plachuchi: Ko je ta Azra Hadziahmetovich?!?!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Hvalio se amerikanac bosancu kako ima ranè kojeg ne mo¾e za tri dana autom obiæi, a bosanac æe njemu :" Im'o sam i ja tak'a kola, pa sam ih prod'o"

01xxx01


mijat


brera


BOJAN-BG


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...