• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Radiohead


Radiohead


Radiohead


Radiohead


Radiohead


Bojan NS


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

joj dobri dobri...a ovaj BIOLOG lomi

al nema boljeg od onog Mijat, Deki i Harison u Sloveniji  (:smijeh: (:smijeh: taj mi jetru kida koliko se smijem

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Krenuo ministar policije na odmor, nakon nekoliko minuta vo¾nje zaustavlja ga policajac:
• Dobar dan gospodine, vozaèku i saobraæajnu... A, pa to ste vi ministre, izvinite, mo¾ete nastaviti.
• Nemojte tako, postupajte prema meni kao prema obiènom graðaninu.
• Nije problem gospodine ministre. Ubacite 1.000 dinara u dozvolu i mo¾ete nastaviti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


serzinjo

Pan-dur
Èesto poslednji akord grupice sa gitarama negde na javnom mestu.
Ajmo liène karte, jel ima kake droge, ti mali èupavi, daj vamo te gusle, jel u njima krijete, a?

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...