• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

mijat

Fatin DNEVNIK
U subotu uvece mi se ucinio cudnim. Nasli smo se u kaficu i popili pice. Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam cjelo poslijepodne bila u kupovini s prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on nije nista komentirao. Razgovor je zapinjao, pa sam mu predlozila da odemo na neko intimnije mjesto gdje bismo mogli na miru pricati. Otisli smo u jedan restoran i on se nastavio cudno ponasati. Izgledao je odsutan duhom. Pokusala sam ga oraspoloziti i pocela razmisljati da li sam ja kriva sto je takav, ili postoji neki drugi razlog. Pitala samga sta mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze sa mnom. Odgovor mi nije zvucao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vracali kuci, rekla sam mu da ga jako volim, ali on nije nista odgovorio, samo je prebacio svoju ruku preko mojih ramena. Nisam znala kako objasniti njegovo ponasanje jer mi nije uzvratio da i on mene voli, niti je uopce ista rekao, pa sam postajala sve zabrinutija. Kad smo konacno stigli kuci pomislila sam da me zeli ostaviti.
Pokusala sam ga navesti na razgovor, ali je on upalio televizor i poceo odsutno gledati program, kao da mi daje do znanja da je izmedju nas gotovo. Pokusala sam ga navesti na razgovor. Na kraju sam odustala i rekla mu da idem spavati. Desetak minuta kasnije dosao je i on i na moje iznenadjenje odgovorio na moja milovanja i poceo voditi ljubav sa mnom. No, i dalje je izgledao rastresen. Htjela sam se suociti sa situacijom, razgovarati s njim sto je prije moguce, ali je on zaspao.
Plakala sve dok nisam zaspala. Vise ne znam sta bih trebala uciniti. Gotovo sam sigurna da misli na neku drugu. Moj zivot je potpuna katastrofa.


Mujin DNEVNIK

Gled'o utakmicu..Zeljo izgubio... Kasnije malo guzio.....

mijat


mijat


mijat


mijat


mijat

SAVREMENE BASNE .... 


Htele tri macke da predju prugu, ali je prolazio voz. Posto nisu htele da cekaju odlucise da jedna za drugom protrce izmedju prednjih i zadnjih tockova vagona. Protrci prva, ali je zadnji tockovi zahvatise po repu i odseku joj pola istog. Druga, kao i prva zavrsi ziva s druge strane sa odsecenim delom repa. Treca, videvsi kako su prosle prve dve, savi rep izmedju zadnjih nogu i potrca. Medjutim, saplete se o svoj rep, padne i tockovi joj odseku glavu.

POUKA: Kad macka oseti nesto izmedju nogu, izgubi glavu.


Isle dve ruze pustinjom ,tek ce jedna od njih drugoj:
R1: Molim te daj mi malo vode.
R2: Ma voljno si.
Proslo par dana ,a ona ista ce:
R1: Molim te,molim te,daj mi!!
R2: Rekla sam ti da si voljno!
Ubrzo prva ruza uvene.
Nije proslo ni nedelju dana, a za prvom uvene i druga ruza.

POUKA: Dala, ne dala; uvenuces!


Resio mladi djavo da se zeni pa otiso kod caleta djavola da ga pita gde da nadje devojku. Cale mu kaze:
- Znas, sine, ovde u paklu su sve same kurve, nego ti lepo idi na zemlju pa tamo ulovi neku postenu zenu.
- A kako da prepoznam takvu?
- Samo zvizni za njom, pa koja se okrene ta je kurva a koja nastavi dalje, ta je postena.
Otisao mladi djavo na zemlju, zvizdao za devojkama i najzad nasao jednu koja se na to nije okrenula, odneo je u pakao i ozenio se njom.

POUKA: Kurvajte se devojke da vas ne odnese djavo!


Ide Crvenkapa kroz sumu, kad odjednom, pred nju iskoci vuk. Ona strugne na drvo, kad ono, vuk kaze:
- Crvenkapo, sidji, necu ti nista!
- Ma daj, ne truni. Mislis da nisam citala pricu. Ja sidjem, ti me pojedes.
- Sta ti pada na pamet, ja sam Vuk Karadzic.. Sidji slobodno.
Sidje Crvenkapa, kad ono, stvarno Vuk Karadzic. Ide ona dalje, kad pred nju iskoci lav. Ona na drvo, a lav ce odozdo:
- Sidji Crvenkapo, valjda si citala pricu. U njoj nema lava.
- Znam ja, ali i lavovi jedu ljude.
- Ma sta ti pada na pamet, ja sam amerikanac, Lav Koen.
Sidje Crvenkapa, kad lav skoci i pojede je!

POUKA: Amerikancima, ni u basni ne treba verovati!


Jednog dana, u niskom letu iznad obliznje sume, gavran ugleda komad hleba. Vestim manevrom ga uze i nastavljajuci svoj let iznad drveca pocne da razmislja:
- Ne smem sebi dozvoliti da me Lisica prevari kao onog Gavrana u basni. Ako Lisica kaze "Dobar dan, Gavrane", ja cu samo da cutim i pravim se lud, jer ako progovorim ispasce mi hleb. I tako lisica, koja je, takodjer, citala pomenutu basnu, ugledavsi Gavrana sa kriskom hleba, odluci da ponovi dobitnu kombinaciju iz literature.
L: Dobar dan, Gavrane !
G: (on cuti)
L: Dobar dan, Gavrane !
G: (on cuti)
L: Gavrane, direktor ti jebe zenu !
G: STAAAA !     - ode hleb -

POUKA: Cuti kada ti direktor jebe zenu, jer ces ostati bez hleba.


Jednog dana, dok je drvoseca sekao granu jednog drveta iznad reke njegova sekira upadne u vodu. Kada je zaplakao, pojavi se Bog i upita zasto place. On je odgovorio da mu je sekira upala u vodu, i da mu je potrebna jer tako zaradjuje za zivot. Bog sidje u reku i pojavi se sa zlatnom sekirom.
"Je li ovo tvoja sekira?" - upita Bog.
Drvoseca odgovori: "Nije."
Bog ponovo sidje i pojavi se sa srebrnom sekirom.
"Je li ovo tvoja sekira?" - upita Bog.
Drvoseca ponovo rece: "Nije."
Bog ponovo sidje dole i pojavi se sa gvozdenom sekirom.
"Je li ovo tvoja sekira?" - upita Bog.
Drvoseca odgovori: "Da."
Bog je bio odusevljen drvosecinim postenjem pa mu dade sve tri sekire i tako drvoseca srecan ode kuci.
Nakon nekog vremena, dvroseca je setao sa svojom suprugom po obali, kad mu zena upadne u reku. On zaplaka, a Bog se ponovo pojavi i upita ga zasto place.
"Oh, Boze, zena mi je upala u reku!"
Bod sidje dole i pojavi se sa Jennifer Lopez.
"Je li ovo tvoja zena?" - upita Bog.
"Da!" - rece drvoseca.
Bog se naljuti, "Slagao si! To nije tacno!"
Drvoseca odgovori: "Oh, oprosti mi Boze. U pitanju je nesporazum.. Vidis, da sam rekao da Jennifer Lopez nije moja zena, ti bi se pojavio sa Catherine Zeta Jones. Nakon sto bih ja rekao da ni ona nije moja zena, ti bi se pojavio s mojom zenom. I kad bih ja rekao da to jeste moja zena, ti bi rekao da mi dajes sve tri. Boze, ja sam siromasan, i ne bih se mogao brinuti o sve tri supruge, i zbog toga sam rekao da je moja supruga Jennifer Lopez!"

POUKA: Kad god muskarci lazu,to je iz dobrog i casnog razloga i za dobrobit svih  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


brera


mijat


mijat


brera


mijat


mijat

Sede dva tinejd¾era u sobi i kuliraju. Ulazi baka i jednog od njih  pita:
- Deco da vam baka skuva kafu?
-Nemoj baba posle æemo, nema frke - odgovori joj unuk.
Posle 15 minuta ponovo baba ulazi u sobu i pita:
-Deco, a da vam baba skuva kafu?
-Nemoj baba, nema frke, posle æemo - reèe unuk.
Posle pola sata ulazi baba u sobu, nosi dve kafe i ka¾e:
-Evo baba vam skuvala kafu, a kad FRKE doðe, skuvaæu i njemu!!

mijat


brera