• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mijat


mijat


mijat


mijat


mijat


mijat


mijat


mijat


Bojan NS


mijat

 Policajac zaustavlja pijanca i pita ga:

- Kuda ste krenuli u ovo doba noci?
- Na predavanje. - odgovara pijanac.
- Daj, pa tko sada drzi predavanje?

- Moja zena.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objasnjava stari student svom cimeru brucosu: - Znas, na faksu su ti najteze prve tri godine. A onda upises drugu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drze se slon i slonica za surle.
-Slonica odjednom upita slona: 'Dragi, volis li ti mene ili me samo vuses za nos?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaze Perica tati: 'Tata, na vratima je neki cvjek. Trazi dobrovoljni prilog za bazen.'

'Dobro, daj mu casu vode.' 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upravnik zatvora zavrsava proceduru nad osudjenim koji sjedi na elektricnoj stolici...

'Imate li posljednju zelju?'

'Da, drzite me za ruku!'
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stoje policajac i plavusa pored jezera po kojem pliva patka.

Odjednom plavusa uzvikne: 'Vidi roda!'

'Nije to roda, nego pelikan, a od njega se prave gumice', kaze policajac.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dosao Mujo u ljekarnu i kase: 'Dajte mi aspirin, paracetamol, kafetin i uzmite i vi sto pijete, pa naplatite.'

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

'Odakle ti ta modrica pod okom?'

'Od muza.'

'Mislila sam da ti je muz na putu!'

'E pa, i ja sam mislila...'

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ustalo dijete u cetiri ujutro i moli mamu da mu isprica bajku, a mama mu kaze: 'cekaj, duso, da dodje tata, ispricat ce nam oboma.'

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pita zena muza: 'Dragi, koje zene ti se vise svidjaju, pametne ili lijepe?'

Muz uzdise i kaze: 'Nijedne, sreæo, ti si meni najbolja.'

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako si cijeli dan aktivan kao pcela, radis kao konj i na kraju dana si umoran kao pas, konzultiraj veterinara, postoji mogucnost da si magarac.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doktor se nakon pregleda obraca jednom pacijentu: 'Vama je potreban savrseni mir. Prepisat cu vam ove tablete za smirenje. Tri puta dnevno ih dajte svojoj zeni.'

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dolazi muukarac kod doktorice opste prakse: 'Doktorice, imam erekciju 24 sata dnevno. sto mi mozete dati?'

'Stan, hranu i 500 eura mjesecno!'

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uhvatili Muju u pljacki banke pa ga doveli na sud.

Kaze mu sudac: 'Ako vratis pare, smanjit cemo ti kaznu.

Kaze Mujo sucu: 'Dragi suce, da sam mislio vracati novac, digao bih kredit!'

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pita Ivica mamu: 'Mamice, sto to znaci razmjena misljenja?'

'To ti je kad tata dodje u kuhinju sa svojim misljenjem, a izadje s mojim.'

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bacac koplja kaze klupskom kolegi: 'Danas se moram jako potruditi, u gledalistu mi je punica.'

Kolega odgovara: 'covjece, to je preko sto metara, tesko da ces je pogoditi!'

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cita Fata knjigu i pita:

-Mujo, gdje su Alpe?

-Ne znam, Fato, ti si spremala kucu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sudac pita optuzenog Muju:

- Ako ste vec ukrali zlatni nakit, nije mi jasno zasto ste u drugoj ladici ostavili pet tisuca eura

- 'Ajd me sad i ti zajebavaj!.

mijat

3 faze u ¾ivotu muskarca ......

Neo¾enjen:


O¾enjen:


Razveden:



mijat


brera


md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

01xxx01