• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Hare je sinoc dok je pripremao veceru imao malo neugodnu situaciju....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


mijat


01xxx01

Quote from: harison on 14 February, 2011, 08:27:25
SANJIN CITAT:
sretnem ja harisa neki dan na stazi, kao sto je opstepoznato!
elem, stavljala kasnije neke slike na FB, taggovala raju neku, Hare komentarisao jednu sliku gdje su drugarica i momak joj (borderi) i kaze mi ona jutros,  (:smijeh: (:smijeh: ha ha ha ha    - cek - prvo da dam mali uvod:

taj momak joj je inace iz srbije i valjda je drugi ili treci put u Sarajevu i izgleda da se jos nije bas navikao na sve moguce razlicitosti kod nas, kao npr. sa imenima
dakle, on je nju pitao - ko je onaj Haris Gojko sto je sa Sanjom na onim slikama?

aaaaaaaaaaaaaa  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:, upravo mi zena rece, evo ja se previjem od smijeha i kolege me cudno gledaju u kancelariji!

HARIS GOJKO!!!
ne htjedoh pisati tamo po forumu,Hare eto ti icisto nformativno!
i da - jos su rekli i da licis na Eminema!
3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

aaaaa, mene si nasao da citiras! al' dobro, jest smijesno! evo i sad sam se ismijala, repriza!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

nego, MC Gojko, JEL' MOZE "8 mILES" ZA DRUSTVO U COSKU?!?

devil:(

mijat


01xxx01

Mujo automehanicar objasnjava musteriji kvar na autu:
Mislim da je vasem akumulatoru hitno potrebno novo auto!

01xxx01


01xxx01


01xxx01


01xxx01

Davoreeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Ulazi narkoman u radnju: "Dat ce te mi jednu Jaffu....cuj mene Plazmu..Jaffu, Jaffu!!!"

mijat


brera

Mali Mujo bulji u puni dekolte profesorice za matematiku.
Kad ona to primjeti naljuti se i vikne: "Za to bi mogao dobiti jednu!" >:(
Mali Mujo: "A kome æete dati drugu?" ???

mijat


01xxx01

Ciganski posmrtni govor

Tuzni zbore dragi Miko, kao sto vidis evo se tvoji cigani sastadesmo pred tvoju rupu, da te ispratimo sa ovaj svet. Ne secas se Miko kada si bio ziv, bio si bre sila, bio si bre otoritet na nas cigani.
Bio si bre kmet opstine i naj-laf.

Ne secas se Miko bre kada se dohvatimo ja sos Peru, Pera sos Jovu, a Jova sos Gile, ti dodjes bre Miko i rasteras sve u picku materinu. Ti si Miko jedini bio laf,jer si ti jedini smeo da prdnes pred Lale pandur bez stra.
Ne secas se Miko bre kada si bio primat na nasu cigansku kapelu.
Svirao si Miko bre kao Poganin u usta te jebem!

Druze Miko ti si bio veliki vrtoguz na violinu.

E tuzni zbore, sto je svirao Mika, da mu jebem mrtvu majku cigansku, a kad sa svoje cemane uvati visoko CE, pa kad zasvira "Kosku" pa "Madam jebem te fraj", a publika skici
u sav glas, i nas, ima da nas nema.

Lele, ti kurafti bila sudbina bre Miko. kad te vidim na tu mrtvu dasku sas pruzeni papci I zatvoreni kapci, kako lezis mlad i krut, ko moj kurac, dodje mi bre Miko da idem u picku materinu.

Dosta bre Miko, u dupe te jebem, od silne zalbe ce mi srce napukne, tresnem ti ga tetki u carapu, kad si umreo tako mlad i zelen - ko finansijska bluza.
Ti si bre Miko otiso na onaj svet, a evo ti moj kurac sto ces se vratis na ovaj.
Laka ti bre bila nasa ciganska zemlja.

Zdravo da si bre Miko, ziveo!

01xxx01