• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

lola


otrov

zaustavi me cigo danas na ulici
cigo: ej gdje si ti? .. ja zbunjen gledam lika ..
ja: evo me ..
cigo: jesi sad tu?
ja: jesam
cigo: sta malo tamo malo vamo?
ja: da !
cigo : imas marku?
share it with friend or two

DarkoN

Dva luðaka igraju nogomet ispred ludnice. Nakon 45 minuta jedan povièe: Poluvrijeme - sad si ti lopta!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

mijat

Wandina masina za pranje sudja se pokvarila, pa je pozvala majstora da je popravi. Posto je morala da ode na posao objasnila je majstoru kako da udje u kucu:
"Stavila sam kljuc ispod otiraca, udjite unutra i nemojte da se plasite psa Spajkija, on vam nece smetati., ali vas molim, nikakako, ali nikako nemojte da se obracate papagaju. Ostavite racun na stolu. Prebacicu vam novac na vas racun ove nedelje. Ponavljam, NIKAKO SE NE OBRACAJTE PAPAGAJU!"

Kada je majstor dosao, bez problema je nasao kljuc. Kada je otvorio vrata, ugledao je naaajveceg i naaaajzastrasujuceg psa , ali kao sto je Wanda pretpostavila pas je mirno lezao i gledao sta majstor radi.

Papagaj iza njega je, medjutim, bio uzasno dosadan. Sve vreme se derao na majstora i isao mu na zivce. Na kraju, majstor vise nije mogao da izdrzi.
"ZACEPI GUBICU TI GLUPA, GADNA PTICURINO!"

Na ovo je papagaj odgovorio: "Drz' ga Spajki!"  ;D ;D ;D








mijat


01xxx01

Kako æe se zvati Lufthansa kad je kupi Turkish ?

- LUFTHAMZA!

01xxx01

Koja je razlika izmedju slona i klavira?

Na slona se mozes nasloniti a na klavir se ne mozes naklaviriti!

01xxx01

Sjede dva slona pored bazena.

Kaze jedan drugom - hajd' popi' to pa da idemo!

01xxx01


01xxx01


01xxx01


looka


01xxx01

Quote from: looka17 on 28 January, 2011, 10:09:29
Joj brke, svaka èast!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

legendaran je! ne moze mu potomak nista!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: