• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zzdado


01xxx01

Ka¾e Mujo Hasi : ''Dobra vila mi je ispunila dvije zelje, treci put nisam mogo.''

01xxx01

kako bosanac dere zeca?

nabije ga na q-rac i on se sam dere!

01xxx01

Koji ce biti sluzbeni pozdrav u sljedecem sazivu vladajucih organa u FBiH?

Selam drugovi i drugarice!

01xxx01

©ta pjeva Ekrem Jevriæ kad je prehlaðen??

Doktor- House, House Doktor, Doktor House,House Doktor....

01xxx01

A newly married man asked his wife, 'Would you have married me if my father hadn't left me a fortune?'

'Honey,' the woman replied sweetly, 'I'd have married you, NO MATTER WHO LEFT YOU A FORTUNE!'

01xxx01

A wife asked her husband: 'What do you like most in me, my pretty face or my sexy body?'

He looked at her from head to toe and replied: 'I like your sense of humour!'

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 15 October, 2010, 11:17:34
A wife asked her husband: 'What do you like most in me, my pretty face or my sexy body?'

He looked at her from head to toe and replied: 'I like your sense of humour!'
:o :o :o :o :o
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

razliciti uticaji naocala:

DJ AmmAre0n

Quote from: 01xxx01 on 15 October, 2010, 10:27:38
kako bosanac dere zeca?

nabije ga na q-rac i on se sam dere!
hahahahhaha :) (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
http://www.gss-sarajevo.com/

Nichifor


Nichifor


snjezana


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Kupio covek novog BMW-a pa resio da ga malo provoza. Izadje on tako u grad i stane na semaforu, kad ono BUM. Okrene se on i vidi ficu. Pogleda svoj auto i vidi slomljena stop svetla, spojler, branik iskrivljen. Krene on ljutito prema vozacu fice. Uhvati ga za kragnu, kad on zavapi:

- Nemoj bre, prijatelju. Pogledaj sta vozis, a ja nemam para. Smiluj se!

Ovaj se smiluje i pusti ga. Staje malo kasnije na drugom semaforu i opet BUM. Okrene se i ne moze da veruje, opet isti fica! Krene on sada sa zeljom da ubije onog drugog, ali ovaj opet zakuka:

- Nemoj brate, molim te, imam zenu i troje dece.

Ovaj se opet smiluje i pusti ga. Krene i opet, na trecem semaforu, BUM. Okrene se vozac BMW-a, a onaj otpozadi iz fice mu mase:

- Idi, idi, ja sam!