• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

- Halo, je li to broj 444-4444? - Jeste. - Mo¾ete li da mi pozovete Hitnu pomoæ, zaglavio mi se prst u brojèaniku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


Nichifor


01xxx01

uhhhhhhhh, oplakahhhh!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: kuca, pos'o, kuca, pos'o, BURE, BURE!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=XY-WWogh2zg&feature=player_embedded

01xxx01


otrov

Quote from: DarkoN on 18 November, 2010, 08:40:20
Ulazi Mujo u kuæu i s vrata ka¾e Fati: - Izjeba me Inter za sto evra! - A mene Milan - odgovori Fata. - Daj da vidim listiæ. - Nije mi ostavio nikakav listiæ.
mislio sam sve procitat i napisati ovaj vic... damn u Drkon :) sto mi 'a' i 'n' esto ne rade a tastaturi :)
share it with friend or two

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

mijat

Ateista je setao sumom:

- Kako je velicanstveno  drvece!
- Kako su mocne ove reke!
- Kako su divne zivotinje!

rece u sebi.

Dok je setao pored reke, zaculo se sustanje u zbunju iza njega. Okrenuo se i ugledao ogromnog grizlija od 2m kako juri prema njemu.

Potrcao je stazom koliko ga noge nose. Opet pogleda preko ramena i vide da ga medved sustize. Pogleda opet preko ramena a medved je bio sve blize i blize. Saplete se i pade na zemlju.
Pokusa da ustane  ali vide da je medved iznad njega i pruza se da ga dohvati levom sapom a desnom  podignutom da ga udari.

U tom trenutku atesita uskliknu :

O Boze !

- Vreme se zaustavi.
- Medved se ukoci!
- Tisina zavlada sumom….

Covek bi osvetljen nekom blistavom svetloscu a sa neba se zacu glas:

- Ti porices moje postojanje sve ove godine, ucis druge da ja ne postojim; cak i stvaranje sveta pripisujes nekom kosmickom slucaju.
- Da li od mene ocekujes da ti sada pomognem u ovoj nevolji?
- Je li od sada treba da te racunam kao vernika?

Ateista pogleda direktno u svetlost i rece:

- Bilo bi licemerno s moje strane da sad iznenada zahtevam od tebe da me tretiras kao hriscanina, ali mozda bi mogao da medveda ucinis hriscaninom?

- U redu! rece glas.

Svetlo nestade. Zvuci u sumi pomovo ozivese. A medved spusti svoju desnu sapu, prinese je levoj, pogne glavu kao u molitvi i rece:


"Boze blagoslovi ovu hranu koju mi pruzas danas kroz naseg gospoda Isusa Hrista , Amin!"

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Peglas

©ta pjeva mali cigo kad ga majka kupa?
"Ne pomaaa¾e voda majko...."
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

mijat