• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


01xxx01

SINOÆ SAM TE GUGLO

Sinoc sam te guglo
trazio po fejsu
twitao ti majku
kliko po majspejsu

Cito komentare
nepoznatih ljudi.
Ko se s giikom petlja
pravo mu i budi!
Milo gledam heder
i na blogu entry
u arhivu dane
kad smo bili sretny

ali ti si autooooooooooor
i ja nemam praaavaaaaaaaaaa.
Sve o nama svijetuuuuuuuuuuuu
rekla si na netuuuuuuuuuuuuuu!

Slike si na fliker
okacila ziher
ja vise ne mooooguuuuuuuuuuuu
citat to na bloooguuuuuuuuuuu
(ref.)
Necu forum!
ni jutjubaaa!
jebem i taj!
veb dva nulaaaaaaaa!

da bar jednom!
preko danaaaaaaaaaa!
vidimo seeee!
bez ekranaaaaa!

Laus

Putuju avionom Mujo, Amer i Rus.Idu u Ameriku. Lete oni tako iznad okeana
tek se pojavi djavo u avionu i kaµe :
" Vas trojica imate ±ansu da se spasite od pakla. Svaki od Vas treba da
izbaci jedan predmet iz aviona u okean, i ja æu otiæi po njega. Ako ga
donesem, taj koji je bacio ide u pakao ".
Prvi Amerikanac baci predmet, djavo skoèi u okean i brzo se vrati noseæi
iglu.
Uze Amera i odvede ga u pakao.
Drugi Rus baci predmet, djavo skoèi i vrati se sa èaèkalicom.
Uze Rusa i odvede ga u pakao.
Dodje red na Muju. Baci Mujo predmet, djavo skoèi i nema ga, nema,
nema..kad eto ti djavola sav iznerviran i kaµe:
" Majke ti, ±ta si bacio ?"
a Mujo æe : " ©umeæu tabletu..."

01xxx01


01xxx01


01xxx01

Ratno stanje. Mujo i Haso sa svog polozaja dvogledom gledaju Evropske posmatrace u svom selu.
Mujo kaze Hasi:
- Ma vidi bolan Haso pa jel to posmatraci jebu nase zene?!
- Ma nisu oni, Mujo, posmatraci, oni su jebaci, a mi smo posmatraci!

mijat


snjezana


minjon81


brera

Æiæa u godinama kod doktora: "Doktore gledaj. Kad sam bio mlad, imao sam tako tvrd k...c, da ga nisam
mogao ni malo saviti, pa i da sam cjepanicom tukao po njemu! Sad ga bez muke savijem, uvrèem,...
Doktore reci, odakle mi odjedanput takva snaga?????????"

Laus

SVAKA SLICNOST SA STVARNIM LIKOVIMA JE SLUCAJNA  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:


Udje plavusa u banku grada New Yorka potrazi sluzbenika za pozajmice. Kaze mu da ide u Europu poslovno na dve nedelje, i da zeli pozajmicu od $5,000. Sluzbenik joj odgovori da za to treba ostaviti nekakvu garanciju, pa
plavusa izvadi kljuceve svog novog Rolls Roycea parkiranog na ulici ispred banke. Banka izvrsi proveru, te se slozi da uzme auto kao garanciju za pozajmicu. Predsednik banke i njegovi zaposlenici su se svi dobro nasmijali na racun plavuse, jer je iskoristila svoj $250,000 vrijedan Rolls kao garanciju za pozajmicu od $5,000. Zatim zaposlenik banke odveze Rolls u bankovnu podzemnu garazu i parkira ga tamo. Dve nedelje kasnije, plavusa se vrati, isplati dug, i jos plati naknadu od $15,41. Sluzbenik joj kaze, "Gospodjice, jako smo sretni sto smo poslovali s Vama, i ova je transakcija protekla vrlo glatko, ali smo malo zbunjeni.

Dok ste bili odsutni, provjerili smo vas, te smo saznali da ste multimilionerka. Ono sto nas zbunjuje je, zasto ste se mucili sa
pozajmljivanjem $5,000?"
Plavusa odgovori: "A gdje bih drugo u New Yorku mogla parkirati svoj auto na dva tjedna
za samo $15.41!

P. S . OD PLAVUSE GLUPLJI SU SAMO - BANKARI

minjon81

Quote from: Laus on 12 November, 2010, 13:06:49
SVAKA SLICNOST SA STVARNIM LIKOVIMA JE SLUCAJNA  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:


Udje plavusa u banku grada New Yorka potrazi sluzbenika za pozajmice. Kaze mu da ide u Europu poslovno na dve nedelje, i da zeli pozajmicu od $5,000. Sluzbenik joj odgovori da za to treba ostaviti nekakvu garanciju, pa
plavusa izvadi kljuceve svog novog Rolls Roycea parkiranog na ulici ispred banke. Banka izvrsi proveru, te se slozi da uzme auto kao garanciju za pozajmicu. Predsednik banke i njegovi zaposlenici su se svi dobro nasmijali na racun plavuse, jer je iskoristila svoj $250,000 vrijedan Rolls kao garanciju za pozajmicu od $5,000. Zatim zaposlenik banke odveze Rolls u bankovnu podzemnu garazu i parkira ga tamo. Dve nedelje kasnije, plavusa se vrati, isplati dug, i jos plati naknadu od $15,41. Sluzbenik joj kaze, "Gospodjice, jako smo sretni sto smo poslovali s Vama, i ova je transakcija protekla vrlo glatko, ali smo malo zbunjeni.

Dok ste bili odsutni, provjerili smo vas, te smo saznali da ste multimilionerka. Ono sto nas zbunjuje je, zasto ste se mucili sa
pozajmljivanjem $5,000?"
Plavusa odgovori: "A gdje bih drugo u New Yorku mogla parkirati svoj auto na dva tjedna
za samo $15.41!

P. S . OD PLAVUSE GLUPLJI SU SAMO - BANKARI

:-X  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  :-X  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  :-X
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Laus


Laus

Protestuje 5.000 ljudi u Podgorici zbog nezaposlenosti. Naiðe jedan gospodin u crnom mercedesu, zaustavi se i pita jednog od prisutnih:
Jeli, a sta to radite?
Ovaj mu odgovori da se bune zato sto nema posla.
Gospodin izvadi vizit kartu iz dzepa i kaze:
- Evo, mozes odmah sutra poceti da radis u mojoj firmi.
A ovaj ce njemu:
Pa jebo te, gde nadje bas mene od ovih 5.000 ljudi...