• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

01xxx01


01xxx01

Dosao tip u kafanu i kaze:
-Kafu i casu vode!
A konobar ce:
- Obicnu vodu ili od Torabija???

01xxx01

jos jedan o Torabiju, ha ha ha!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Nichifor


Nichifor


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Èekali Mujo i Haso autobus. Dolazi autobus pun ljudi. Mujo vidi autobus i ka¾e Hasi:
-Jebo te Haso, pun autobus.
A na to æe Haso ljuto:
-Ma jebo tebe pun autobus!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Mala Marica dobila prvu menstruaciju u 5. razrednu osnovne skole i ne znajuci sta je snaslo ide od drugarice i pokazuje pita sta je to ali ni jedna nije znala
Perica sve to gleda iz zadnje klupe i na kraju kaze:"marice dodji 'vamo"
Marica dodje i perica joj rece "daj da ja pogledam"
Marica mu pokaza :o
Perica gleda, gledca, razmislja i posle nekog vremena rece "koliko se ja razumem u te stvari tebi su Marice izgleda odsekli pisu!"
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Najefikasniji predizborni Clintonov slogan u Americi: "I will keep taxes down, and my pants up."
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Zasto muskarac ne moze imati novinsku kolumnu o ljubavnim jadima?

Dragi Stjepane,

nadam se da mi mozes pomoci. Neki dan sam krenula na posao, a muz je ostao doma gledat TV kao i obicno. Prosla sam mozda par stotina metara niz ulicu i motor automobila mi se jednostavno ugasio i stao. Pjeske sam se vratila doma da pitam muza za pomoc. Kada sam stigla doma nisam mogla vjerovati ocima. Moj muz je obukao moje visoke pete i tanga gacice, nasminkao se i ogledavao u zrcalu. Imam 32 godine, a moj muz 34 i zajedno smo vec 12 godina. Kada sam ga pitala sto radi rekao je da je obukao moje gacice jer nije mogao pronaci svoje. Kad sam ga pitala za sminku slomio se i priznao mi da nosi moje stvari zadnjih 6 mjeseci. Rekla sam mu da prestane ili cu ga ostaviti. Prije 6 mjeseci dobio je otkaz na poslu i postao depresivan.
Volim ga jako, ali otkad sam mu dala ultimatum jedva da razgovaramo.
Molim te, pomozi!
Ivana

Draga Ivana,

Moze biti puno uzroka zatajenja motora nakon kratke voznje. Pocnite s pregledom dovoda goriva. Ako je cist, provjerite drzace na vakuum pumpi. Ako to ne pomogne, moze biti da je sama pumpa pokvarena i ne daje dovoljan pritisak injektoru.

Stjepan