• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

mijat


mijat


kron1010


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


mijat

Imala snajka iz provincije ljubavnika u gradu, ali nije znala kako da se izvuèe iz kuæe da se vidi s njim.

Ljubavnik joj reèe da izmisli da ide na sahranu roðaku. Tako ona i uradi, ali muz predlozi da poðe i svekrva s njom. Pozove ona ljubavnika i kaze mu da æe i svekrva poæi s njom na sahranu i upita sta da radi.
-Pa, povedi je. Naæi æemo nekog i za nju, biæe i ona zadovoljna - objasni ljubavnik.
Tako one poðu za grad.
Dok su se vraæale kuæi, pita snajka u vozu:
- Mama, sta æemo da kazemo kad doðemo kuæi?

-Ti, snajka, kazi sta god hoæes, a ja na 40 dana moram da idem.

kron1010


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

Pliva Mujo u Amazonu i napadne ga krokodil.
Kad Mujo zakuka na sav glas:
- "Nemoj Lacosta, molim te!"
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

znam da je po tvojoj zelji ali sam sad sigurno drugi na spisku, posto tebe niko sa prvog mjesta ne moze skinuti  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

kron1010


kron1010


kron1010

I da zaokru¾imo tematiku sa ovim:
Dosao momak u prodavnicu i pita zenu na kasi-Imate li kondoma s okusom jagode?-Nemamo-Imate li s okusom banane?-Nemamo-A s okusom lubenice?-Nemamo- A s okusom dunje?-Nemamo.Stajao pored stari cica i gleda ga pa upita -Mali ho's li ti jebavat ili kompot pravit???

kron1010