• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ajde da danas ja otvorim kafanu vrijeme je 06:00 :D  (:smijeh: evo dosla nabavka nema nikog da pomogne.... (ko rano rani je budala)  ideea:( mislim nije se sinoc ni spavalo tako da ne spadam u te rano ranioce  :bravo::(
valjda sam dobro slozio:



Prvo cemo po kaficu.... evo jos jedna je tu spremna ceka negog pa ko dodje mozemo lagano poceti : MSD se hladi tak da cemo malo pricekati case jos nisu dobro zamrnute

BOJAN-BG

e hari svaka ti cast zivi dok mozes,ja cu se posluziti sam iz harijeve nabavke

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nemoj kise mijate dragi, valja po kisi vozit do Jahorine hahahaaa oprema je nadopunjena samo izvolite i sami se posluzite ako vam je tako lakse, ako ne konobar je tu samo recite   3:(

mijat


MarijaBB

Izbjegla bih kafu iz vako malih soljica, nekako sam nespretna za njih.
Ali ratluk.......... dje me nadje.

DarkoN

dobro jutro svima. ja cu jednu kajsiju, nisam odavno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

ðe me naðe sa tom kajsijom, i ja davno nisam  ;D od juèe

DarkoN

Quote from: mijat on 25 September, 2010, 11:46:32
ðe me naðe sa tom kajsijom, i ja davno nisam  ;D od juèe
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: moze jos po jedna?  (C) (C) (C)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 25 September, 2010, 12:23:00
samo po jedna  (C)
jedna kao nijedna, dvije kao jedna, tri taman. naravno mislim na flase  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

meni jedna ali vrijedna


evo babe KEROZINKE priprema se za sezonu hahaha jebte sto je ostarila :D  (:smijeh: (:smijeh:

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera