• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 22 September, 2010, 19:36:47
Quote from: snjezana on 22 September, 2010, 19:31:10
da da... dosta je mu±araca na forumu.. nemam s kim ni kavu popiti...ovi svi od ranog jutra po rakiji (:smijeh: (:smijeh:!!!

kad se ima puno posla samo je rakija spas  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
to ti je dugogodisnje iskustvo, zato sam ja dosao da popijem jos jedno, i to sto hladnije, pivo. a vi se izjasnite sta cete piti. ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana

ajde i ja æu pivo.. dok ne doðe neka ¾ena pa da neki gentlman pripremi kakav koktelèiæ.. hug:(

mijat

jedini koktelèiæ koji znam da zamesim se sastoji od vina i sode u odnosu 7/1  ;D

snjezana


skiDeki

Odprilike tako (:smijeh: d[ja cu ipak pivo umorio sam se danas!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

evo i mene, moze jedno ladno pivo, zedan sam pravo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


snjezana

E ja prvi put vidim tri ¾ene same u ovoj kafani...  :bravo::( :bravo::(

lola


snjezana


DarkoN

vec sam se zabrinuo da i mene brojis u zene ali sam vidio da je tanjac tu, sad mi je lakse.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: snjezana on 22 September, 2010, 22:47:38
ja æu mineralnu... ;)
Znam da je sigurno ima...ovdje se to ne moµe potro±iti... ;D ;D

Pa zavisi u kojoj se meri mesa sa vinom   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

lola

ima vina za crne dane par boca...¾ivila ;D

ove dane je berba,dr¾ te fige da bude dobro ko i lani pa æemo opet piti na Jahorini (happy) (happy)


snjezana

Quote from: DarkoN on 22 September, 2010, 22:57:38
vec sam se zabrinuo da i mene brojis u zene ali sam vidio da je tanjac tu, sad mi je lakse.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ma ne.... ma nedaj bo¾e.... èini mi se da sam negdje vidjela tvoju sliku... ma ni pomislit na ¾enu  ;D

snjezana