• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

daj tu klasiku deki pa da se krene na posao

DarkoN

moze i meni klasika da se malo povratim u zivot.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutro dobri ljudi
joj deki jesil razhladio tu klasiku, ako je ledara kao sto znamo brera i ja napravit onda moze i dupla  (:smijeh: cekamo breru i mijata u 11:00 ahh ta danasnja omladina spava do podne

DarkoN

Quote from: harison on 16 September, 2010, 09:27:28
dobro jutro dobri ljudi
joj deki jesil razhladio tu klasiku, ako je ledara kao sto znamo brera i ja napravit onda moze i dupla  (:smijeh: cekamo breru i mijata u 11:00 ahh ta danasnja omladina spava do podne
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

uhhhh INTO je strava...mislim da su najvise vremena uzeli za pravljenje INTRA(pocetak) filma  :bravo::( :bravo::(

http://www.youtube.com/watch?v=IaxaFiMvwM0&feature=player_embedded

DarkoN

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: hladno je pola klipa intro.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

citav film ce trajati nekih 30min do 1sat, a ovak intro je bas stravican za takav film :bravo::( THE STORMING  ludzatobom:((

nista ljudi odo ja danas malo ranije na posao (ka ono ja FIN :P ), vec me hvata ova klasika od dekija izgleda da je to ona njegova jabukovaca s party-a  ludzatobom:((  (:smijeh: (:smijeh: veliki pozdrav ajmo omladino blizi se sezona valja naviknut ustajati u 07:00 (brera nemoj da te moram budim i ove sezone haha )

mijat


DarkoN

evo mene na jedno ladno pivo. ko hoce nek se pridruzi, a ko hoce nesto drugo nek se sam posluzi  (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo i ja sam tu prvo moze PIVO, a zatim jos jedno  (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

To drugo je za mene hug:( hug:(

U zdravlje!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

naravno znao sam ja da ce neko doci :D al evo nisam ni ovo popio tek do pola :D ajde zivjeli moj burazeru  :bravo::(

brera

Dobro jutro, klasika spremna. ;D

brera

Quote from: harison on 16 September, 2010, 09:27:28
dobro jutro dobri ljudi
joj deki jesil razhladio tu klasiku, ako je ledara kao sto znamo brera i ja napravit onda moze i dupla  (:smijeh: cekamo breru i mijata u 11:00 ahh ta danasnja omladina spava do podne
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Dobro jutro, stigao sam 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...