• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

dobro jutro. hvala brera sto si se potrudio, i ja cu klasiku. zabrinuo sam se sto te nije bilo, pomislio sam da ti je hare ukrao dlakavu pusku i ....
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


brera


mijat


brera


mijat


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutro .... moze jos po jedna klasika svima  :bravo::( oooooooo brera dobro dosao again :D mi mislimo virus te neki scepao  (:smijeh: (:smijeh:

snjezana

Ajme koliko se kafana otvorilo i zatvorilo otkad mene nije bilo tu... drago mi je da je stara ekipa vec ovdje...bit ce opet ugodnog druzenja ove zime.. malo sam danas zakasnila na kavu, ali potrudit cu se uskoro to popraviti... veliki pozdrav svima! ;D

DarkoN

mi se ovde nismo ni rastajali, samo smo mijenjali kafane, zavisno od godisnjeg doba. ssad cu da drmnem jedno ladno pivo sa dekijem i haretom, za mijata i breru spricer. ljudi sta je sa bokijem nema ga vec neko vrijeme?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: DarkoN on 15 September, 2010, 17:52:43
mi se ovde nismo ni rastajali, samo smo mijenjali kafane, zavisno od godisnjeg doba. ssad cu da drmnem jedno ladno pivo sa dekijem i haretom, za mijata i breru spricer. ljudi sta je sa bokijem nema ga vec neko vrijeme?
Uhh bas ce mi leci to 'ladno, ZIVELI!!!
Quote from: snjezana on 15 September, 2010, 13:59:45
Ajme koliko se kafana otvorilo i zatvorilo otkad mene nije bilo tu... drago mi je da je stara ekipa vec ovdje...bit ce opet ugodnog druzenja ove zime.. malo sam danas zakasnila na kavu, ali potrudit cu se uskoro to popraviti... veliki pozdrav svima! ;D
OOOO kakvo prijatno iznenadjenje!!!! dobrodosla nazad hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana

E hvala Deki... falili ste mi svi! Joj, al sam se raspekmezila PMS valjda  (:smijeh:

DarkoN

evo mene iz kafane u kafanu. pio sam crno vino i nema smisla da sad mijesam. ako neko hoce nek se pridruzi. zivjeli!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

Dobro jutro,sprema se klasika 8) 8) 8) 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...