• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 17 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

STIGAO JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE   :o :o :o :o :o :o :o zapakovali ga ko da je od stakla  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

svjetsko prvenstvo za odbojkase: srbija-rusija 3:1 , srbija je u polufinalu!!!!!!!!!!!!!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Big_DANE

Quote from: DarkoN on 05 October, 2010, 18:57:21
svjetsko prvenstvo za odbojkase: srbija-rusija 3:1 , srbija je u polufinalu!!!!!!!!!!!!!

BRAVO MOMCI!!!!!!

ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(  ludzatobom:((

u Novom Sadu takodje SIPA KO IZ KABLA...verovatno nidje nikog.....ZIVELI HARE ZA NOVU DASKU  ludzatobom:((!!!!!  devil:( devil:( devil:( devil:(



mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

mahhh kupljen je da se vozi i tarlaha na njemu :D sto ga vise pazis brze se kvari  :-* :-* al istina je da ga obozavam  devil:( NEW DC just golden

DJ AmmAre0n

Quote from: harison on 05 October, 2010, 21:10:59
mahhh kupljen je da se vozi i tarlaha na njemu :D sto ga vise pazis brze se kvari  :-* :-* al istina je da ga obozavam  devil:( NEW DC just golden
Nek je sa srecom i da ga sto duze vozis.... :) al moramo ga isprobat pa makar i po travi  :P devil:(
http://www.gss-sarajevo.com/

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


nemoj da te ja isprobam po kamenju  3:( hahahaha suti bolan spremaj se za tarlahanje valja prizivat snijeg

DJ AmmAre0n

hah evo da te obradujem snijeg pada uveliko :P idemo tarlahanje hahahha  al po kamenju
http://www.gss-sarajevo.com/

DarkoN

evo i mene. sad sam dosao. kisa pada kao luda. harek nek te dobro sluzi novi bord. zivjeli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Da i je popijem nesto za Haretov novi board :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...