• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Dobro jutro, evo ja stigao na trecu rundu, ovde ubi kosava :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana


BOJAN-BG

joj kako lije kisa najbolje bi mi bilo da se vratim u krevet kad bi mogo

DarkoN

dobro jutro. moze i meni jedna klasika. u sarajevu je tmurno kisno jutro, fuuuuuj.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Dobro jutro...ovde u NS nema KISE srecom....ali je onako SUROVO HLADNO I SIVO! :(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutrooooo BRM BRM BRM evo ga upalio se dizel, a sto sam sretan danas  :bravo::( stigao je bord new session iz Amerike, za nekih satak dok dodjem sebi i popijem klasiku idem po njega  hug:(, mijate bjezi iz maðarske vidi ovo http://www.sarajevo-x.com/svijet/clanak/101005047

DarkoN

blago tebi hare. ocekujemo slike.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

èuj slike, 3 virtuelne ture piæa minimum a kad doðemo na jahorinu barem jednu  ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahhahh kako fino odgojena djeca  :bravo::( :bravo::( znaju sta treba slusati  devil:(

http://www.sarajevo-x.com/zanimljivosti/clanak/101005078

DarkoN

ljudi ovaj hare zabusava. ni slika novog borda ni ture pica za novi bord. 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sad cekam da dodje na kucnu adresu, mislio sam da ja idem do sad bi vec triput bio tu al eto oni ce...obecavam cim stigne (to ce bit danas 100%) bit ce slikice kako ga otpakiram  ludzatobom:(( a pice cemo poslije kako bord nebi otisao u pogresne ruke moram biti trjezan do tad  devil:(

skiDeki

Pa ako ti moras biti trezan., mi ne moramo, de de natoci nesto :P :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) evo vama a ja cu  (tea) kod ne dodje bord

DarkoN

Quote from: skiDeki on 05 October, 2010, 17:07:55
Pa ako ti moras biti trezan., mi ne moramo, de de natoci nesto :P :P
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...