• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

I ja se pridruzujem, SNJEZO CESTITAM :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

al se zahuktava sezona


  24 gostiju, 12 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, olja, Dane_LuDjaK_NS, skiDeki, vanja8, niko, bojan_ski_ns, vip-jahorina, HeAd, mijat, Icebreaker, PeRhAn


Big_DANE

za 24 gosta i 12 forumasa  ludzatobom:((  devil:( devil:( devil:( devil:( devil:(


     

     

     

BOJAN-BG

ako se ovako bude tocilo i u rojalu kad budemo gore morace rale da nas nosi do kreveta  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Mene ce tesko nositi, ja se uvek nekako dovucem do kreveta (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

zavisi deki u kom stadijumu prestanes da pijes  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 04 October, 2010, 22:23:07
zavisi deki u kom stadijumu prestanes da pijes  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Deki nece prestajati piti!!!!!!!! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

toci se toliko pivo, moram i ja da se pojavim. snjezana cestitam polozeni ispit.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

na cu popiti jos jedno pivo i bjezim na spavanje. nadam se da ce mi se boki, dane i vip pridruziti jer su tu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DJ AmmAre0n

http://www.youtube.com/watch?v=ixWtfE66sgo  Evo malo muzike rano je za spavanje :P
http://www.gss-sarajevo.com/

Big_DANE


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


mijat

dobro jutro, mo¾e klasika i meni  ;D
nije mi jasan haris i njegove stare kosti, treba im stoljeæe da se pokrenu  (:smijeh: ali zato kad se pokrenu nema mu kraja  ;D

brera

Ko stari dizel. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Dok se on okrene mi veæ kod treæe runde. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: