• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

snjezana


snjezana


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

zimus ce hare ovim novim putem na bord i pravac sarajvo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

e ljudi pa pije li se ista u ovoj kafani? nekad pomislim da je ovo dom penzionera a ne kafana.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

PIJE SE ALI NIKO DA NATOCI NESTO

DarkoN

ja cu pivo, a ti se izjasni.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Moze hajneken pa na spavanje

DarkoN

moze boki. i ja ujutru moram rano ustati pa je vrijeme da se lijeze.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

dosta pica za danas sutra nastavljamo

skiDeki

Pa meni bas i nije dosta, ja cu jos koje da sabijem :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e to Deki nisam bezveze dosao u kafanu  :bravo::( ajde ja castim turu.... hvala svima pa nek nam je sretan ovaj novi put valjda ce sad biti neki redovan prevoz  ludzatobom:((

P.S.
Ovo sam morao napraviti zbog tasta da mi se ne zagubi  3:(  (:smijeh: (:smijeh:  ebte kakav zet sve udovoljava  ideea:(

brera

Dobro jutro svima, kahva i MSD za bolji poæetak tjedna. ;D

mijat

dobro jutro, omladinci su ponovo na radnom mestu  ;D mo¾e meni kahva i msd jer æu imati jako te¾ak dan  3:(

DarkoN

dobro jutro. moze meni klasika. u sarajevu je jos mrak.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...