• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zum


mijat


BOJAN-BG


DarkoN

evo i mene na neko pice s nogu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


snjezana


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nije jos postavljen, klip je pri kraju... ma ebes doping test rakiju u flasicu i lagano uzbrdo, ja kod tasta ako polozim testove svaka mi cast :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: moze meni pivce npr. UNION edan  :bravo::(

mijat


snjezana

Dobro  jutro.. ;D

E Mijate, nisi u pravu, 15 km uzbrdo je kao jedno 5okm po ravnom, barem meni.... Ali Haretu je lako, popije koje pivce pa niti ne skuzi da je uzbrdica...

E kad bi mi netko sada skuhao kavu... hug:(

DarkoN

dobro jutro. evo i mene. moze jedna klasika?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


snjezana


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

oo dobro jutro... mijate moze meni jedna dupla ledara MSD da me razbudi mrtav sam i brera ce najvjerovatnije cim se pojavi na vratima, valja danas na posao  :'( video je gotov, imam dvije pravopisne greske u njemu a zaboravio sam sacuvati folder preko kojeg mogu prepravljati  3:( nisam razmisljao sorry nije mi se dalo ponovo raditi preumoran sam... zbog toga ja castim turu pa ko sta pije nek se izjasni

VIDEO:(u kak je losa kvaliteta na youtubu  3:(
http://www.youtube.com/watch?v=06DRBsn0Z-g

mijat


DarkoN

hare stvarno svaka cast. sad nema teoretske sanse da se iko izgubi ako prati ov tvoja uputstva. moramo te castiti jednom turom za ovo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...