• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

dobro jutro i ja sam spreman za klasiku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

11:00 standard ...dobro jutro valjda bi se i tast trebao pojavit....nije valjda se zarazio spavanjem pa ustaje tek tamo negdje poslije podne  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: moze terapija i da navijamo za tasta,,,,TASTE JAVI SEEEEE, TASTE JAVI SEE

DarkoN

posto je proslo podne ja cu jedno pivo. izgleda da si pravo zarazio breru, nema ga nikako.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ima  li drustva za cugu??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 14 September, 2010, 19:34:06
Ima  li drustva za cugu??
jos pitas. hocemo li ono nase ili cemo da se pridruzimo mijatu?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

pridru¾iæu se ja vama ako treba  ;D plaæam turu (PIVA)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo nemoj se ti sam pridruzivat i ja sam tu, al danas ti placas turu jer si sam rekao ....  (:smijeh: (NEMA BRERE??? trebal potragu napravit :S i novu temu na forum haahah "NESTALI BRERA" ) ajmo decki za pocetak 5 na stol i 5 u ledaru  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

tanjac


DarkoN

Quote from: harison on 14 September, 2010, 20:47:34
evo nemoj se ti sam pridruzivat i ja sam tu, al danas ti placas turu jer si sam rekao ....  (:smijeh: (NEMA BRERE??? trebal potragu napravit :S i novu temu na forum haahah "NESTALI BRERA" ) ajmo decki za pocetak 5 na stol i 5 u ledaru  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
to hare, kao da si mene pitao. sto se tice brere ja se brinem da ti nisi dohvatio dlakavu pusku prije njega pa ....
Quote from: tanjac on 14 September, 2010, 21:47:03
i ja sam tu  ;)
samo se posluzi, ova kafana ti je kao samoposluga, svako uzima kad i sta mu treba.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

ja cu da popijem jos jedno prije spavanja, sutra me ceka naporan dan. zivjeli
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ziveli Darko!! I meni je sutra naporan dan, ali mi nesto nece san na oci...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Dobro jutro, klasika je pripremljena. ;D

skiDeki

Dobro jutro, Brera, svaka cast, bas si me obradovao 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...