• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

sad sam malo zakasnio ali inace sam odmah tu. i deki isto osjeti cim neko spomene pivo, ali ja valjda sad zatrpan poslom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


BOJAN-BG

sta je ovo prazna kafana veceras izgleda da su se gosti preforsirali sinoc  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

izgleda boki da je tako. i ja sam svratio da popijem jedno pice s nogu i da idem na spavanje. sutra je novi dan pun obaveza.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Evo i mene konacno, tek sad zavrsio sa poslom :o :o :o Jedno pivo na brzaka i pravac krevet!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Dobro jutro 8) za razliku od juce, nebo je vedro bez ijednog oblacka tako da cu duplu klasiku popiti, ima i viska pa ko prvi naidje!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana

dobro jutro svima..  ;D
A ja se bas ponadala da i  ja jedan dan otvorim kafanu i to  s kavom kad ono ti Deki 10 sek prije..  (tea)  :P

DarkoN

dobro jutro. evo i mene na klasiku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

mrzim sto se mora ici na posao  >:(

snjezana


DarkoN

evo da se i ja javim sa faksa i da popijem jedno pivo. ako ima neko prisutan nek se javi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


Big_DANE

Nema nikoga od juce...ne znam sta se desava!? :(

snjezana


brera