• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


snjezana


brera

Pogotovo kad se "izgube".  (:smijeh: (:smijeh:

snjezana

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Pa da... to i ja ka¾em....

skiDeki

Crkao sam danas od posla dajte mi nesto da popijem i idem na spavanje :'( :'( :'( :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ja cu jedno ladno pivo da sabijem, kao sto to deki kaze, prije spavanja.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

Dobro jutro, klasika je na hastalu!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dobro jutro. ja sam jutros jedva progledao. toliko je oblasno da je ovde je jos uvijek mrak.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutro
ko je spustio roletne  (:smijeh: (:smijeh: nebi da zakasnim na posao  (:smijeh: (:smijeh:

u Ledena MSD mi treba pod hitno da razbije ovu oblacnost u meni a vi se izjasnite pa cu donjeti zivjeli

snjezana


DarkoN

nesto nam ovi omladinci kasne svako jutro. stvarno mi nije jasnno sta se desava sa ovim danasnjim omladincima?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

sa malim zakasnjenjem sam tu. nadam se da nisam zakasnio na pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana