• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

vec vidim ime sledece kafane rakija world - u susret zimi. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
bas me interesuje sta bi se tocilo u takvoj kafani  austin:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana

Sigurno svje¾e cijeðeni sokovi od voæa i povræa.. ;D ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutro

jedan ness molim i evo novosti koja ce se danas odrzati u Sarajevu otvaranje puta  Lukavica-Zagoni-Jasik-Pale

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/100927125

DarkoN

ovo je za nas u sarajevu fantasticna vijest, jer cemo sad do jahorine imati skoro duplo manje puta.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Pozdrav svima, mo¾e jedan MSD. 8)

snjezana


BOJAN-BG

Quote from: harison on 28 September, 2010, 10:13:36
dobro jutro

jedan ness molim i evo novosti koja ce se danas odrzati u Sarajevu otvaranje puta  Lukavica-Zagoni-Jasik-Pale

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/100927125

jel ce se opet morati preko pala novim putem na jahorinu iz sarajva ili ce se otvoriti jos neka precica

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

danas sam bio malo dalje od kruznog toka na putu prema Jahorini naravno s biciklom nisam stigao na otvaranje al nema veze uglavnom put je otvoren (nisam isao do jahorine al bit ce vremena pogotov sad kad gore mogu s biciklom biti za nekih 2h) hug:( ali posto mi mobitel ne radi od poznatih razloga radio je dok je mogao a kad se vec sol iz pule tesko stvrdnula i razjela vise ne radi....al na srecu radi se pa sad u planu se ima uzeti IPHON 32gb kako bi vam mogao par slika i video postaviti s direktne lokacije uz pomoc WIFI-a  :bravo::(

moze sad pivo za rucak a poslije se moze zasladit nekom npr. ledenom MSD

:D sad s novim putem mogu poceti s iznajmljvanjem smjestaja kod mene sta do jahorine autom a put ce se cistiti redovno tak da si gore za nekih 15-30min. devil:( mislim za nas s foruma IS FREE pa ko voli nek izvoli PP je uvjek tu.....a moram nabavit lance za biciklo pa nekad bord na ledja i krenut u 7 dodjem tacno kad se i liftovi puste

P.S.
Put je jako dobro uradjen sve pohvale  :bravo::(

DarkoN

ja cu da popijem jedno ladno pivo, dan mi je do sad bio vise nego naporan a nije jos ni priblizno gotov.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Korisnika online       31 gostiju, 9 korisnika

Korisnika aktivno unazad 15 minuta:
Dane_LuDjaK_NS, pvb, harison, brera, bojan_ski_ns, cos, DarkoN, HeAd, LadyBird

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ajmo da nazdravimo s ledenom MSD za drustvo s foruma  :bravo::(

DarkoN

Quote from: harison on 28 September, 2010, 18:50:22
ajmo da nazdravimo s ledenom MSD za drustvo s foruma  :bravo::(
moze hare, moze. zivjeli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana

Jel ima koga da okrenemo jednu rundu?? ;D

DarkoN

ja sam naravno tu, ostali treba da se jave  austin:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana