• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

lola

oæe Deki,biæe on dobar....vidiæemo kako æe se  po jahorini penjati...joj jedva èekam snijegggggggg.... z:s)

DarkoN

cestitke i od mene lola. zivjeli, danas bas imamo razloga za cugu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

MD

SVE NAJLJEPSE CESTITKE OD VIP TEAM-a ZA LIJEPU I ZDRAVU PRINOVU TVOJU KCERKICU, PUNO SRECE I USPJEHA ZELIMO OD SRCA I DA SE FINO PROVODITE I NARAVNO ANCI MORA SKIJATI ILI BORDATI (ako borda kod mene ce imati free casove ako budem to dat ziv valjda hocu) JAKO NAM JE DRAGO DA SI TU RADOSNU VIJEST PODJELIO SA NAMA JAHORINSKIM VIP FORUMA©IMA  hug:(  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( 
CASTIS RAKIJOM KAD SE VIDIMO  sleep:(


SRETAN RODJENDAN ANCI



a malo sam pobjegao Brebi, i nafatao sam internet i uspio vam se javiti da sam jos zivi zdrav za dalje cemo vidjeti potraga je u toku, nemate pojma kakvu je Brera uzbudu podigao  (:smijeh: (:smijeh: dlakava puska sijeva na sve strane  (:smijeh: (:smijeh:
usput mozel se sta popit s nogu, ne smijem sjesti moze mi doci s ledja

skiDeki

Dobro jutro 8) koliko klasika da spremim, vise ne znam ko je ranoranioc znam samo da Hare nije :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

MarijaBB

Nista se ne brini, simptomi su prolazng karaktera. Imas opciju: aj povrati pa se onda vrati, ili po litre donta stuci, ljudski podrigni i dobro jedi :).
Jesam prof :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hehehee nesto mi to poznato  ;D  :bravo::(

a zasto mi nema brere??? jel mozda na radnoj akciji ciscenja pivare LA©KO ili je mozda ljut zbog zaebavanja :P  (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

da se i ja prijavim danas u kafanu, posto kasnim nekoliko sati na klasiku odgovara mi i rakija.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana

ja svaako jutro namjeravam navratiti na ovu jutarnju kavicu.. ali  uvijek me nestro sprijeèi...
Ja cu klasiku isto, ali nek neko drugi popije moju rakiju,a ja cu kavicu.. ;D

md

Quote from: MarijaBB on 24 September, 2010, 09:24:30
Nista se ne brini, simptomi su prolazng karaktera. Imas opciju: aj povrati pa se onda vrati, ili po litre donta stuci, ljudski podrigni i dobro jedi :).
Jesam prof :)


(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

brera


brera


brera


brera

Quote from: snjezana on 23 September, 2010, 14:48:34
a ovdje se inaèe nikada ne pije bez dobrog razloga.... (:smijeh:
Uvijek ima neki dobar razlog inaæe ga pronaðemo. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

Quote from: skiDeki on 23 September, 2010, 22:38:44
Najbolji auto je nov auto!!!

Lola nek te sluzi, kao sto i mijata sluzi njegov ciki police:(
Ako ga zapije kao Mijat izdr¾at æe joj najmanje 40 godina. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: