• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bojan NS


DarkoN

nadamo se da ce biti dobra zima, tj sa puno snijega.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 20 September, 2010, 11:32:23
Kafu ne kuhate?
oooooo ko je to nama dosao ponovo. za tebe mora biti sve, ali sto ce ti kafa, bolje je da popijemo po jedno pivo ili vino, a moze i rakija.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ja mogu sve sto si nabrojao, znaci 3 u 1
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

sad brera radi prekovremeno i skuplja slobodne dane za skijanje

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

djaba mu slobodni dani kad ne moze doci do Jahorine nece se to osusit do iduce zime  :bravo::(  ;D JOJ STA JE TO DRAGI BRERA SVE CLOSE  :o zar ti nije bilo lakse napisati cjela Slovenija je pod vodom  (:smijeh: moze jedno pivce ovak hladno kao ledena MSD..

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

kakvu mi je ludi Dane sliku poslao sad ne mogu spavati  :o :o :o


brera

Dobro jutro, ja prijevremeno na poslu, MSD i klasika su spremne. ;D

brera


skiDeki

Dobro jutro 8) brera spremas klasiku?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 21 September, 2010, 06:03:15
Dobro jutro 8) brera spremas klasiku?
Dobro jutro i tebi. Da, danas ujutro je bilo bar toliko vremena, da sam pripremio klasiku, da neæe biti dobacivanja, kako smo se "omladinci" Mijat i ja uobrazili. Inaæe i dalje frka kod nas, ali sad tu i tamo uspijem bacit oko na forum. ;)

skiDeki

Znaci, stvari se polako vracaju u normalu, evo spremicu i ja jednu klasiku kas sledeci put bacis oko da popijemo ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

stigo je i brera da uzme malo vazduha pored silnog posla

mijat

dobro jutro , mo¾e i meni klasika  ;D sve se vraæa u normalu, omladinci su prvi na forumu  ;D

DarkoN

dobro jutro, evo i nas malo starijih, moze klasika.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...