• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

hari sta ti je sa tastom jel preziveo poplavu

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

cujem da je ziv, sad samo cekamo da izroni  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

8 gostiju, 6 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
harison, snjezana, BOJAN-BG, brera, DarkoN, bojan_ski_ns

EVOO GAAAAAAAAAAAA, EVOOOO GAAAAAAAA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ev ledena za tebe nek si napokon izasao iz te vode  devil:(  (C)

snjezana

Quote from: harison on 19 September, 2010, 11:09:54
8 gostiju, 6 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
harison, snjezana, BOJAN-BG, brera, DarkoN, bojan_ski_ns

EVOO GAAAAAAAAAAAA, EVOOOO GAAAAAAAA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ev ledena za tebe nek si napokon izasao iz te vode  devil:(  (C)

al smo se poslo¾ili...  :bravo::(
Hare, prijatelju, mo¾e kava...nikako da se razbudim... ;)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma nije frka tu je kafica evo malo sam je doradio :P :bravo::( drugi imajul kakvih zelja  hug:(

DarkoN

za mene znas, a valjda ces i ti da mi se pridruzis. u sarajevu se smracilo kao da je vece a ne jutro, izgleda da ce da padaju cuskije.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

naravno da cu te pocastiti ali sorry danas pijem caj  ??? ne pricaj to zaobici ce to nas...nemoj kise zatrpat ce i ovo malo kanala sto su prokopali

za pocetak jedno malo da te podsjeti na Praèu


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


snjezana


DarkoN

ja cu da popijem jos jedno pivo i idem i ja da ucim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ajde i vrijeme vam je odlicno (:smijeh: vozdrica idem ja na posao pa se cujemo  ;)

evo da malo prodrmamo raspolozenje

http://www.youtube.com/watch?v=dZRoipkvwf4  (Y) (Y) (Y)

Big_DANE


DarkoN

ima li ikoga da se popije nesto? izgleda da cu morati sam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...