• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

uvijek spreman za tuborg green  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e to volim cuti :D ajmo zivjeli ko je jos slobodan nek nam se pridruzi


DarkoN

zivio hare i da nam ove godine budu gotovi a da nam ne zatrebaju topovi za vjestacki snijeg
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma samo nek ima kerozina i tuborga pored staze to je dovoljno :O za pocetak, a poslije kad se otrjeznimo cemo o snijegu  (snow) (snow)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

a nema nam brere  :o sta je ovo on na prekidima ulijece nesto  :'( da nam se nije prehladio  :'( ili se boji MI©A

DarkoN

od kako si ih nazvao omladincima uobrazili su se i on i mijat pa nece da popiju sa nama nista osim jutarnje klasike.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

naravno da ces ti popiti gemist a ja cu veceras da napravim malu promjenu i popicu crno vino.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja evo idem po pivo, pa cemo nazdravit uz malo muzike sta vi mislite

http://www.youtube.com/watch?v=t71GbursTvo


DarkoN

zato se brera ne javlja.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dajte mi jos jedno pa da se rastanem sa dusom :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro, lije li lije, samo da ne proðemo ko brera  ;D ajmo po jednu ljutu (C)

DarkoN

dobro jutro, meni dajte rakijicu da se razbudim
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

DOBRO JUTRO
opaaaa nas je ta kisurina nekako zaobisla sinoc je malo prokapalo al nista strasno hiiii nedaj boze da je bila pa mogli bi rafting na Miljackoj napravit  (:smijeh: (:smijeh:

nego imal kakvog caja? ne znam sta mi je ali mi se jutros to pije ajmo zivjeli  (tea)