• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahahah ma tu bi bili 31. od mod mogucih 30 takmicara  (:smijeh: (:smijeh:

sto ste fini gledaj ostavili mi na stol litar kajsije da nazdravim sam sa sobom hvala  :bravo::(

CAO LOLAAAAA vrijeme je da se pocne buditi i ljepsi dio ovog foruma

brera


skiDeki

Dobro jutro, daj tu klasiku! Brera obradovao sam se ovoj kisi sto ide od tebe, kao krava mrtvom teletu!!! (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dobro jutro i ja sam za klasiku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


BOJAN-BG

jel ostala jos koja klasika

mijat

dobro jutro, pridru¾ujem se jutarnjoj klasici  ;D

DarkoN

evo mene opet, svratio na jos po jednu pa da nastavim zavrsavati obaveze predvidjene za danas.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

mo¾e i meni jedna ljuta pre supe  ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja malo okasnih al nema veze....LEDENU MSD za dobar dan  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

samo neka oni nama lijepo i fino to rade i nek ne zabusavaju inace ce brera pucati iz dlakave puske  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

haahhah ako ce tako bit odo ih ja malo zaebavat..tak ce radovi trajati duze :D  :bravo::( a brera ce da ludi  devil:(

DarkoN

Quote from: harison on 18 September, 2010, 12:48:21
haahhah ako ce tako bit odo ih ja malo zaebavat..tak ce radovi trajati duze :D  :bravo::( a brera ce da ludi  devil:(
ti si svakako meta, jos ako se pojavis gore onda ti nema spasa.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

joj ni ja sam ne znam sta ce me snaci kad se gore pojavim  hug:( a pogotovo kad dodje brera hahaha ima da me nema ...jesil ti za jedno ono nase GREEN TUBORG pivo  ;D