• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

dobro jutro i od mene na brojnom stanju sam

mijat


DarkoN

dobro jutro i ja se prijavljujem za klasiku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutooo meni bi dobro dosla hladna MSD da se popravim :D  imam casu viska pa kod dodje dobro dosao :)

DarkoN

Quote from: harison on 17 September, 2010, 09:45:10
dobro jutooo meni bi dobro dosla hladna MSD da se popravim :D  imam casu viska pa kod dodje dobro dosao :)
i naravno opet ja.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola


DarkoN

ljudi tura pica od mene za srecan pocetak radova. zivjeli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 17 September, 2010, 13:45:18
ljudi tura pica od mene za srecan pocetak radova. zivjeli.

slaba ti ta tura nista se ne toci  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 17 September, 2010, 19:14:08
Quote from: DarkoN on 17 September, 2010, 13:45:18
ljudi tura pica od mene za srecan pocetak radova. zivjeli.

slaba ti ta tura nista se ne toci  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
pa tocio bih ja ali nema nikoga.  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (K) (K) (K) (C) (C) (C)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Evo mene :o  Zaista dobre informacije i srecan sam zbog toga i naravno mora se dobro zaliti, Darko toci!

@lola veliki pozdrav!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ide deki ide,  (PIVA) (PIVA) (PIVA) , bar sad imamo razloga za slavlje, jos vise cemo imati kada radovi budu gotovi. zivjeli!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

tanjac


BOJAN-BG

treba dobro zaliti pocetak ovih radova  (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C)

DarkoN

ako oni budu radili kao sto mi cugamo onda smo mirni, zavrsice mjesec prije roka.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 18 September, 2010, 00:04:31
ako oni budu radili kao sto mi cugamo onda smo mirni, zavrsice mjesec prije roka.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

bogamo ako imaju taj tempo mogu i na takmicenje da se prijave