• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera


mijat

meni je sve jedno da li je vruæina ili ne, ja sam u hladovini u kafani i èvrsto ti obeæavam da æu da mislim na tebe i forum  ;D

brera


DarkoN

evo i mene. moze i meni jedna rakijica. mijate tebi srecan put sutra i odmori se. ja idem tek 11.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jutro jutro
o mijate pa ako ovako bude ti ces u igri bit zadnji..... :d sad ce svi krenut ka zlatnom vrhu dok tebe nema , moze i meni jedna SDM (Super Dobra Maksuzija)     (C) (C) (C) (C) (C)

mijat

dobro jutro hare, jesi li se naspavao? ja predla¾em da se proglasi pobednik igre kaladont kako bih na miru mogao da se odmaram  ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pa mislio sam to jer kad bude 50 bodova tu je kraj igre, brisu se stare rijeci i krecemo sa novim.... a tebi faliE jos 4

brera

Quote from: mijat on 29 July, 2010, 12:44:02
dobro jutro hare, jesi li se naspavao? ja predla¾em da se proglasi pobednik igre kaladont kako bih na miru mogao da se odmaram  ;D
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 29 July, 2010, 12:55:03
Quote from: mijat on 29 July, 2010, 12:44:02
dobro jutro hare, jesi li se naspavao? ja predla¾em da se proglasi pobednik igre kaladont kako bih na miru mogao da se odmaram  ;D
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

pa mora se fino NEKAD i naspavat godisnji samo sto nije :D 01.01.2011  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

mijat

brera, kad kreæemo kuæi, stigla je druga smena  ;D ;D ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: vec je otisao a nije se ni pozdravio   :o na Jahorini ga ceka jedna dobra tura  3:( od RAJE

DarkoN

vi ste se bas raspisali dok mene nije bilo. hare se naspavo pa je pricljiv.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ima li nesto hladno za mene umorio sam se kao pas!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 29 July, 2010, 20:31:37
Ima li nesto hladno za mene umorio sam se kao pas!
kao zlato sija hladno kao zmija organizmu svakom prija ....
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...