• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hehehe za ovo mora ici jos jedan union  :P

mijat

dobro jutro, hoæemo li jednu tropikanu za poèetak dana  ;D

skiDeki

Dobro jutro ja malo kasnim, ali cu nadoknaditi :-X
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dobro jutro. i ja malo kasnim. kao sto deki rece sve sto sam propustio sad cu da nadoknadim  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dobro jutro
ja sam malo poranio, valjda navika :P kad tast kaze USTAJ iskacem iz kreveta kao metak  (:smijeh: meni moze nesto osvjezavajuce....hmmm kao naprimjer hladan UNION

skiDeki

A alpsko nista??? kako si dosao sa odmora samo po unionu udaras police:( police:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

moj deki znas koliko je bilo onih konzervi od uniona mogo si kucu napravit :D steta sto nismo slikali al bit ce valjda ce tast nekad uslikat :P sta je ovo sto vi ne pijete vi jedno pice i kraj  :-\ to neke promjene na forumu  :o

mijat


DarkoN

a deki je inace i priznati strucnjak u pravljenju tropikane. a ja i mijat u ispijanju.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Hahaha Mijat je dobar aqua bunarika (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

OOO Brera, dragi prijatelju, dobrodosao nam nazad :bravo::( :bravo::( :bravo::( 

Sad moramo dobro da zalijemo ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dobro dosao nazad brera. deki sta cemo da pijemo? daj neki prijedlog.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja vise ne mogu po kaficima, dosao kod vas jer ovo sunce ubija a ovdje je dobar hlad a najbolje pice  ludzatobom:(( jebga ja sam navikao na minus tak da ovo je za mene sauna  (:smijeh: (:smijeh: ajde natocite pa da nazdravimo

DarkoN

evo i mene da popijem nesto. sipajte nesto da nazdravimo povratku brere i harisona.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...