• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Quote from: BOJAN-BG on 02 September, 2010, 22:21:29
Quote from: skiDeki on 02 September, 2010, 20:39:00
Toci Boki, ja sam za ludzatobom:((

e pa ziveli  (PIVA) ,dobre su ti slike na fejsu
Hvala druze, siguran sam da te je Sanja ubedila da napravis profil (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro, ko je za klasiku  ;D

da li je brera ¾iv? ne javlja se nikom pa èak ni haretu  ;D

skiDeki

Dobro jutro, tuj sam 8) Moram nazvati breru da vidim sta se desava :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ja sam za klasiku, dobro ce mi doci da se malo razbudim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

da vas sve pozdravim do nedelje, idem na pecanje  ;D u pitanju je karp kup i ako bude neka veæa riba hvaliæu se  ;D

skiDeki

Quote from: mijat on 03 September, 2010, 12:32:07
da vas sve pozdravim do nedelje, idem na pecanje  ;D u pitanju je karp kup i ako bude neka veæa riba hvaliæu se  ;D
Bistro!!! (koja destinacija?)

Kad si spomenuo pecanje, setio sam se da sam nocas sanjao kako Hare i ja idemo na pecanje i da smo se napilu kao guzice (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e jebi ga sad ja u svakoj prici najvise slicim guzici :)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

a brera se naravno javio, nisam stigao juce da vam javim da je dobro, uglavnom uziva i pije ledenu MSD za drustvo s foruma...naravno i pozdravlja vas sve...neki dan rodjendan tasti pa mogu mislit kakvo je slavlje bilo uz ledenu casu i ledednu MSD rakijicu u ovo doba godine...zasluzio je dobar odmor od virusa koji ga je napadao :)

skiDeki

Dobro jutro, posto je Mijat otisao na fishing, ja spremam klasiku....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

izgleda da cu ja prvi da se pridruzim. zivio deki.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja cu biti drugi, dobro jutro jestel se naspavali :D hahaha ja cu uzeti dvije zivjeli za mene i za breru...uzeo bi i trecu za mijata al me stah hocul moci normalno provesti dan  devil:(

Bojan NS


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

valjda je proradila piva u nekoj kafani pa se sad 100% kucaju  :bravo::( cestitke jebga gusta utakmica

skiDeki

Ja bio u kafani, pa nisam imao kad komentaristi ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Dobro jutro 8) ja zadnji i prvi u kafani (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hehe mora se kad su neki na fishingu, negi na moru, neki rade prvu ili trecu smjenu hahaha. a mi guzonje i oni koji rade drugu smo tu da natocimo terapiju za nase prijatelje koji nisu tu i nazdravimo za njih i za uspjesnu sezonu na kojoj cemo se svi okupiti i vozati nasom Jahorinom...jedva cekam  :bravo::( evo nesto zahladnilo u Sarajevu izgleda ce bit opasna zima   ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((