• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

DarkoN

deki kad vec nismo uspjeli da se vidimo, mogli bi sad da sabijemo koje pivo dok cekamo snijeg i zimu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

JBG bas mi krivo, bio sam velikoj frci, a nisi mi odgovorio koliko dugo ostajes u ns, ako si bio nekoliko dana mogao sam skoknuti, ali nema veze, cuganje na Jahi je sigurno austin:( austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

imao sam problema sa mrezom, valjda zato nisi mogao da me dobijes. bio sam samo tu noc, sutradan sam se vratio. na jahi je cuganje 10000%.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dok ne zabeli moramo cugati u ovoj kafani (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

Ziveli
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

DAJTE PIVA JA IZ KAFANE A NEMA NISTA ZA POPITI

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ajde jedno s nogu, pa da idem spavati sutra sam od 11:00 fuf valja usta  :'( :'(

ali me drzi to sto se u restoranu di sam ja sipa toceno LA©KO :D direkt iz SLOVENIJE  :bravo::(

mijat

dobro jutro, ima li dobrovoljavca za klasiku ;D

skiDeki

Dobro jutro, tuj sam 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo i mene ne kasnim toliko samo jedan sat dobro jutro....hehehe al me nece bit dugo tak da sam 2-3 s nogu i bjezim dalje

DarkoN

evo i mene, po haretovom cu da vam pozelim dobro jutro.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

tek sad sam uspio ugrabiti malo vremena ko je za pivo

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 02 September, 2010, 20:39:00
Toci Boki, ja sam za ludzatobom:((

e pa ziveli  (PIVA) ,dobre su ti slike na fejsu

DarkoN

evo i mene na jedno pivo. sve cestitke srbiji za prvo mjesto u grupi na sp.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...