• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 36 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Evo ga druze, tocim
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

mogu li i ja da se pridruzim?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Naravno, rakiju ili pivo??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo me drustvo tu sam...trentuno sam ranjen ebga slobodan dan pa hoppp povrjedim prst i ispadne mi citav nokat iz prsta (kazi prst desna ruka) :O valja cekat mjesec dana da novi izraste valjda ce izrast...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: moze rakijica da mi ovu bol malo smiri

picture kad je zamotan nisam se sjetio slikat dok je plivao u krvi  hug:( ODE PAJA PO JAJA) bit ce sve normala

skiDeki

U hare najebo si bas pravo, kako ces bordati bez nokta (:smijeh: (:smijeh:

Salim se, zarasce i bices kao nov ;)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

cim nema brere hari napravi piz...... (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma normala da ce bit OK to je samo nokat :D ali sta ima veze dobro se malo povrjediti da se mogu naviknuti na bol kad budem padao sa snowboarda  (:smijeh: (:smijeh: ajmo zivjeli pored mene je danas rakija pa kad krene bol ja samo cugnem i ono prestaje....to sam probao pa ide ali mora vam biti dobra MSD

BOJAN-BG

ma posle trece casice svaka je dobra

mijat


skiDeki

Dobro jutro 8) daj i meni nesto za Haretov prstic (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

hahahahah i ja cu da popijem nesto za haretov prstic  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i ja cu nesto za Haretov prstic hahahaha moja terapija za bol je pomogla sinoc sam brzo zaspo i tak ev ujutro me vise boli glava neg prstic....mada znam zbog cega me boli, kakav sam sad hadzija mjesec dana necu se umarat na poslu :O

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

Dva meseca Hare, izuzev ako nemas neke hibridne nokte sa kracom vegetacijom (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...