• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

sta je ovo prazna kafana ceo dan nasucu po jednu  (C) (C) pa ko dodje nek se pridruzi

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 30 August, 2010, 18:42:28
sta je ovo prazna kafana ceo dan nasucu po jednu  (C) (C) pa ko dodje nek se pridruzi
tu sam boki, pridruzujem se.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

E OCE LI VISE I TAJ SNEG PA DA PIJEMO U ROJALU

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 30 August, 2010, 18:58:26
E OCE LI VISE I TAJ SNEG PA DA PIJEMO U ROJALU
jedva cekam. samo kad pomislim na skijanje ....  jos samo malo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

nema nam harija mora da ce sad u trecu smenu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Boki,mislim da ce sad da se pojavi! a ja cu nesto hladno pred spavanje...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma ima mene neg ja druga a na bascarsiji radim...pa ajde stisni otic kuci odmah poslije posla :D kad drustvo zove a ti vec tu pa ti se useceri ova druga smjena tj. meni je nekako sad najbolja jest da radim do 23:00 ali sam poslije free do daske... od subote "sam u kuci 20" :D (20 dana) mislim da ce bit svega da valja  :bravo::( ajmo da presjecem poslije svega  (R) ledena MSD uzdravlje

P.S.
Sta li sad radi BRERA  ::) ::) ::) ::)

mijat


DarkoN

evo mene, prijalo bi mi jedno ladno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: ima budnih ali si morao pricekati al zbog mog kasnjenja, danas slobodan pa se moze malo i pocastit nisam odavno ebga a vec radim pa nebi bilo fer da ne pocastim...uzdravlje


P.S.
Danas se ne ide na Jahorinu nebi da me kisa uhvati na pola puta  3:(

mijat

Quote from: DarkoN on 31 August, 2010, 10:13:48
evo mene, prijalo bi mi jedno ladno pivo.

i pre i popodne i leti i zimi  (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

idem ja jos jednu kajsiju, pa se odo vozat treba kondiciju nabit valja mi hodat po Jahorini  devil:(

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Pozdrav svima, nesto zazimilo, prijala bi mi kajsija jedna prava (C)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

i meni  ;D ljevaj po jednu da se zagrejemo