• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

brera


brera


BOJAN-BG

e pa brera nek ti je srecan put i lepo se odmori

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

to taste jedno jutro MORA© (pazi MORA©) staviti 2 zaledjene case u frizider i nasuti ledenu MSD u obje valjda znas jedna ide s casom vode, jedna bez(za mene).....tak nazdravi i popi obje u nase zdravlje.....ak te pitaju ukucani sta ces to dvije, ti reci jedna za mene i jedna za zeta koji trenutno radi  :bravo::( valjda imas moj broj ak nemas ti ima tasta 100% pa se nekad javi da ne brinem auuu 06.09. sta da radim, sta da radim  (:smijeh:

SAMO ZA TEBE http://www.youtube.com/watch?v=I7RivQI4-4w  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

P.S.
SRETAN PUT najljepse uzivaj ovaj put  (:smijeh: bez virusa pa se cujemo  :bravo::(

skiDeki

Au vas dvojica se ceo dan rastajete, kao da se necete videti 100 godina (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Dobro jutro 8) Posto sam prvi u kafani, ja spremam klasiku, a ostali nek se pridruze kako budu pristizali.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro, mo¾e i meni klasika  ;D

DarkoN

evo i mene na klasiku nakon nekog vremena.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 30 August, 2010, 10:31:23
evo i mene na klasiku nakon nekog vremena.

JESI LI ZIV NEMA TE NIGDE

DarkoN

ma jedva, bio sam na turneji. posle cu da stavim slike. 
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 30 August, 2010, 10:49:43
ma jedva, bio sam na turneji. posle cu da stavim slike. 

LEPO LEPO

BOJAN-BG

cim je malo zahladnelo vise forumasa na okupu i naravno misteriozni gospodin ili gospodja KO

Korisnika online
  12 gostiju, 7 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, harison, Mila, cos, ko, DarkoN, Dane_LuDjaK_NS


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

juto i ja sam tu :D :bravo::( trenutno vidim nema Brere pa sam totalno opusten

BOJAN-BG

E PA MORAM ICI MALO I RADITI A TAKO JE POSTALO ZANIMLJIVO NA FORUMU

mijat