• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

AAA pa dobro :D to je standard kod mene :P

evo da s legendom podjelimo MSD (makzus super dobra) maksuziju  hug:( ZIVJELI


BOJAN-BG

nema hari tebi nista bez tasta,vidis da je tu brera prati te iz prikrajka

mijat

dobro jutro, posle du¾eg odmora ponovo na poslu  >:( ko je za klasiku?

BOJAN-BG

za klasiku uvek ali za poso nikako

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutro

ja sam i za jedno i za drugo  :bravo::( treba stedit za sezonsku i za novu opremu boga mi, lijepa rakija-lijepi posao kad komunalac svane na vrhu ima da se snijeg ispod njega topi :D  :o :o :o

DarkoN

evo i mene na jedno hladno pivo. hare hoces li nam srediti neki popust za sezonske? samo im zaprijeti da ces opet da se popenjes na kucicu, pa mozda dobijemo i gratis karte.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

Pozdrav svima, ova vrucina se ne predaje, odmor je prosao, moglo je biti i duze :'( , sad opet obaveze, rad obaveze , ali jbg mora se ziveti! zato cu maknuti jedni ledeno pa da idem dalje...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

JA NIKAKO DA SE PRIVIKNEM NA RAD POSLE ODMORA,DAJTE JEDNO LADNO DA DODJEM MALO SEBI

skiDeki

Hajdemo, Boki nas dvojica prvo u kafanu, da se lakse adaptiramo na svakodnevnicu (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

aaaa TAKI SAM TI JA sta ti je   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: moze sad jedna ledena MSD pa kud koji mili moji cut cemo se ujutro khmm 12:00  :P

skiDeki

Sto se mene tice moze, ali ipak moram poraniti ujutru da pripazim na Mijata i Breru ne bi li preterali sa MSD-om (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...