• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


BOJAN-BG

HARI DANAS SI ZARADIO DNEVNICU BIO SI VREDAN

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


BOJAN-BG

BOGAMI CE BITI MALO OVE RAKIJE HARI MORAMO PRIDODATI JOS KOJU IMA NAS DOSTA NA FORUMU

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma ako zafali odem ja opet do Jahorine mozda se nesto promjenilo uslikam zaradim jos jednu dnevnicu pa kupimo RAD®E da sviramo cjelu noæ

BOJAN-BG

bice RADZE samo da zapada ko god krene gore po flasu ponese i lumperajka bez prestanka

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


BOJAN-BG

Quote from: harison on 04 August, 2010, 00:58:42
Quote from: BOJAN-BG on 04 August, 2010, 00:56:26
bice RADZE samo da zapada ko god krene gore po flasu ponese i lumperajka bez prestanka

auuuu ovo nije lo±e ali da ba± lumpujemo pa ujutro na skijanje ja æu za ta±tom nek mi kræi put  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

NISTA TEBI IZGLEDA BEZ TASTA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

VREME JE ZA SPAVANJE LAKU NOC  sleep:(

DJ AmmAre0n

koliko ti je trebalo do Jahorine s bikeom al iskreno ?
http://www.gss-sarajevo.com/

DarkoN

dosao sam i ja na tu jednu rakiju, ako niste sve popili. ako jeste onda se mora vaditi iz rezervi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DJ AmmAre0n on 04 August, 2010, 01:37:42
koliko ti je trebalo do Jahorine s bikeom al iskreno ?
Krenuo u 10:00 gore sam bio negdje oko 13:30, i onda do vrha jos jedno 30min.gore se mal glupirao do 18:00 i vratio se za 1sat. :D



EVO i mene i ja sam za pivo hladno  :bravo::( po mogucnosti onaj jelen s Jahorine... ludzatobom:((