• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

hari gde da se prijavimo za drustvo za skijane  ;)

Bojan NS

He he ja sam to danas gledao uzivo! Pozdrav sa Zrca! Saljem slike kad dodjem kuci!

DarkoN

ja se prijavljujem za ovu na skijama  ;D . sad sam popio 3-4 po 5-6 hladnih piva. jos jedno ovde i da idem da spavam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


01xxx01

e pa i od mene sretan rodjendan Mijatu s malim zakasnjejnem  afrocool:(

hajd' sad neko nek otvori temu s rodjendanima, ne znam kako da nahvatam kad vam je svima rodjendan, osim ovih sto ih imam na FB!
ideea:(

DarkoN

stigoh i ja na rakiju. mijat sad uziva, pije hladno pivo ili spricer i razmislja kako brera bez njega pije jutarnju klasiku.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

ljudi sta nam je sa dekijem, nema ga vec neko vrijeme?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dobra veèe svema, sutra planiram rutu s biciklom do Jahorine et ak izguram imat cete par slikica  :bravo::(
al posao zove i ako nema snijega moram vodit instrukcije  ideea:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

a ovo je nekad bio suhi trening  (:smijeh:

brera

Dobro jutro, klasika(dupla) za mene i u ime Mijata. ;D

brera


DarkoN

dajte mi jednu rakijicu da dodjem sebi. sad mi se deki javio, nesto ga zeza internet. javice se veceras ako uspije uspostaviti vezu. pozdravlja vas sve.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

ljudi dajte mi hladno pivo, napolju sve gori.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Pozdrav za sve vas, evo javljam se konacno, posle malo pauze

Pravi ste cim ste se zabrinuli sto me nema :bravo::( :bravo::(

U to ime tura za sve i da popijemo u zdracvlje!!!!!

Zaboreavvih reci, Hare mi se danas javio sa vrha Jahorine otisao je biciklom, sve vas puno pozdravlja veceras postavlja slike austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...