• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Sreæan roðen dan i sve najbolje prijatelju.  hug:(  :bravo::(  :bravo::(

brera

Uf, godine, zaboravio sam: ®IVJELI!! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Hare æe ti æestitat tek oko veèere.

minjon81

Mijate, srecan rodjendan, u zelje ti se ne mesam, samo neka se ispunjavaju!!!  ;)

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 01 August, 2010, 10:51:03
Quote from: DarkoN on 01 August, 2010, 10:29:11
dobro jutro. evo mene na jednu rakijicu, da se malo popravim.
mijate srecan ti rodjendan i od srca ti zelim sve najbolje.


AL SI TI PORANIO POSLE BURNE NOCI
probudio sam se u 8 i 40, i tjerao sam sebe da spavam jos,valjda mi je navika da ustajem ranije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


BOJAN-BG


mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

OOOPAAAAAAAAAAAAA ma svaka cast MIJATE ajmo ZIVJELI  ludzatobom:((
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

MALO DA SE PRODRMAMO
http://www.youtube.com/watch?v=hugc13r5ZPA&feature=player_embedded

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auu sto su ovi momci ludi....treba ovo probat samo nam treba neka bara...pa bi bila dobra zaebancija preko ljeta
http://www.youtube.com/watch?v=_aGN4Zp_I_w&feature=player_embedded

DarkoN

Quote from: harison on 01 August, 2010, 17:49:35
auu sto su ovi momci ludi....treba ovo probat samo nam treba neka bara...pa bi bila dobra zaebancija preko ljeta
http://www.youtube.com/watch?v=_aGN4Zp_I_w&feature=player_embedded
ovako ce slicno ljudi da govore kad neko objavi snimak mene i tebe kako bjezimo od brere i dlakave puske  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote
ovako ce slicno ljudi da govore kad neko objavi snimak mene i tebe kako bjezimo od brere i dlakave puske  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jel neko za skijanje i bordanje imamo i drustvo

lola

mijate sretan roðendan i sve naj,naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!